Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki, hogy csak 'barátság', vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a párom 24.

Úgy érzem, a tanulás mellett nem fér bele egy olyan komoly kapcsolat,amilyet ő elképzelt. Jövő év (2018) szeptembertől kezdek egyetemen és nekem például nehéznek tűnik a szak, amit választottam.

Úgy érzem,nem fér bele,hogy vele összeköltözzek, és elvezessem a háztartást is a tanulás mellett.

Azt szeretné ha vennénk egy házat, és összeköltöznénk. Most Budapesten lakik,de azt mondta,ha nem ide vesznek fel, más városba is eljön velem. Ez engem nagyon nyomaszt,mert nem biztos az,hogy olyan könnyű ott munkát találnia,ami jól is fizet. Én pedig e mellett a szak mellett nem tudnék annyit dolgozni,hogy úgy támogassam a dolgainkat. Biztos van aki tudna, de én sajnos nem érzem ezt. Szeretnék még nyelvet tanulni a mostani nyelvtudásom mellett, és külföldön végezni egy szemesztert legalább. Hosszú idő ez a képzés és már gyerekről is beszélt, de én a szakképzésemig nem szeretnék gyereket. Időm se lenne rá...

Kicsit több,mint egy éve vagyunk együtt és nem tudom mitévő legyek.

Egy szabadabb kapcsolatban benne lennék vele, ahol nem vagyunk folyton együtt,de ez nem tudom menne e, mm a mostani.

Szerintetek mit csináljak?



2017. nov. 12. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
fejezd be. ígyis elég galibát csináltál
2017. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Aki ennyire "karót nyelt" már 20 évesen az nyugtázhatja a "macskás öreg néni" szerepet 25 éves kora után.
2017. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Nem olvastam el. De van egy tippem.

Egyetemista vagy ugye?

2017. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Felesleges is lekötni az életed addig míg nincsen rendben az életed.

A jövőd a fontos és ha ez egy nagy szerlem akkor pár év vagy szünet után is az lesz....

Igen,beszéld ezt meg vele.

/N.

2017. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem,nem fér bele,hogy vele összeköltözzek, és elvezessem a háztartást is a tanulás mellett. " - és ha nem költöztök össze, akkor nem kell otthon házimunkát végezned?


Szerintem egyszerűen nem akarsz vele összeköltözni, amit megmondhatsz neki, de ez a "nincs rá idő" csak magyarázkodásnak tűnik.

2017. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is inkább kifogásnak tűnik ez a "nincs idő" dolog.

Pénz, munka: Valahogy most is megélsz, nem? Ha nem vele fogsz összeköltözni, az miben lesz olcsóbb?

Idő, háztartás: 19 évesen egyedül élek, mert egyetem miatt külföldre költöztem. Egyetem mellett takarítok, mosok, mosogatok, minden este főzök, nyelvet tanulok és fenntartok egy távkapcsolatot. Jövőre fogunk összeköltözni, azzal úgy érzem csak könnyebb lesz, mert a háztartás egy részét át fogja venni tőlem. De ha nem palotát vesztek hanem egy kis lakást, abszolút csinálható a dolog.


Inkább az lehet a baj, hogy megijedtél ettől az egésztől, nem? Saját ház, gyerek, ennyire még nem állnál készen elköteleződni. Vagy nem vele. Ha amúgy szeretnéd te is ezeket, és vele tervezed, csak nem most, akkor beszélj vele. Mondd el neki, hogy korainak érzed, lassítsatok kicsit. De ha hosszú távon sem tudod elképzelni magad vele együtt lakva, anyaként, feleségként, akkor inkább szakíts, mert 24 évesen, főleg a kérdésed alapján ő már nem összejárogatásra vágyik hanem közös életre.

2017. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Budapesten lakik,de azt mondta,ha nem ide vesznek fel, más városba is eljön velem. Ez engem nagyon nyomaszt..."

Itt kellett volna abbahagyni a mondatot. Valójában ugyanis, ahogy előttem szóló írta EZ nyomaszt téged. Hogy nem a megfelelő pasi oldalán élsz.

2017. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Félsz az elköteleződéstől, a nagybetűs élettől. Ezért keresed a kifogásokat.


Pedig hát húsz éves vagy. Felnőtt ember.

2017. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából az van,hogy kicsit túl gyorsnak érzem ezt az egészet. És túl egyszerűnek. Olyan túl jónak.

Nem tudom hogy mondjam ezt el,de olyan,mintha ez után már nem várna rám semmi. Értitek nem? Megvan a család, ház,gyerek, jó munka(ugye ezek a tervek, de a mostani állás szerint 200% ,hogy meg is valósulnak)... Én még vártam valamit.

Hogy lesz valami bonyodalom,izgalom stb.

20 éves vagyok, és akkor ez azt jelentené,hogy még 60 év vár rám mindenféle izgalmas rész nélkül?

Nem értem ezt...

Nincs kedvem megcsalni őt, vagy mással lenni.

Nem vágyom többre,mint amit most el tudok érni.

Szóval nem tudom mi hajtson még 60 évig...

Túl könnyű volt. Nem?

2017. nov. 14. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ja. Valahol megértem. Egy időben hasonlóképp éreztem én is. (Bár én férfi vagyok.)Majd ha te is harmincéves (vagy több) leszel, megtanulod értékelni a nyugodt és kiszámítható kapcsolatokat. Addig meg jót tenne neked is néhány hisztérikus, sehova sem vezető, energia-leszívó párkapcsolat.
2017. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!