Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen velem szemben akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen velem szemben akkor én bú felejtő vagyok?

Figyelt kérdés

2015 augusztusában találkoztam vele előszőr egy társkereső oldal által, akkoriban nem tartottam szimpatikusnak mert beképzelt hőbörgősnek tartottam de külsőleg 100%lékosan az esetem volt. Én utánam randizott egy lánnyal aki nálam 5évvel fiatalabb ( én 26vagyok, a fiú 33éves) és vele össze jött. Az a lány külsőleg átlagos, belsőleg fiús lány természetű és nagyon jól tudja az embereket manipulálni és be hízelgő a modora ezeket a pasitól tudom aki mesélt nekem róla. 2016 tavaszán randiztunk másodszor ugyan azon a társkereső oldal által ( ekkor szakított azzal a lánnyal akivel én utánam jött össze) de a második randi után se jöttünk össze mert nem éreztem azt hogy kellenék neki csak azt hogy meg akar fektetni és panaszkodott hogy eddig a nők vele rosszul bántak és hogy mire vágyik, így nem jöttem vele össze mert nem azt éreztem kellek csak hogy arra kellenék. Felvettük egymást a második találkozásnál a facebookra, de nem beszélgettünk, mert vissza ment ahhoz a lányhoz én pedig mást kerestem így nem kerestük egymás társaságát.

2017 nyara egy ismerősömmel elmentünk a munkahelyére mert csak nála foglalkoztak azzal amire nekünk szükségünk lett volna ( autószerelőként dolgozik a fiú) ekkor találkoztunk 3szorra és meg csinálta ismerősöm kocsiját és szólt hogy beszélgessünk a facebookon mert szingli és szeretné újra randizni velem. Találkoztunk 3szorra ekkora már más volt minden eltudtunk normálisan beszélgetni egymással, meg hallgatót és azt éreztem hogy meg akar ismerni engem. viszont szexhiányom volt és randi végén össze bujtunk. És telkeztünk szinte minden nap találkozni és szexelni is, ismerkedtünk is és egyre jobban meg szerettem annyira hogy 2hónap után magamhoz költöztetem. Mivel arról panaszkodott az elejétől hogy eddigi női pénztárcának használták őt, és nem voltak vele szemben figyelmesek, sose kínálták meg őt semmivel se én azt akartam lássa én nem olyan vagyok mint az exei. Sose beszéltem, vagy kérdeztem őt semmilyen pénz témáról, és nem kérek bele a rezsibe tőle, meg mondtam neki hogy eddigis boldogultam egyedül, ezután is fogok, rezsibe nem kell adnia csak magának vegyen kaját és ennyi más elvárásom nincsen felé. Szexuális életünk szinte minden napos, de az a baj hogy nem azt érzem hogy szeretne vagy hogy igazán meg tudtam volna őt fogni ugyanis olyan mintha én csak neki egy bú felejtője lennék, aki egy biztos pont neki, akivel szexel és lelki szemetes láda és szexpartner és sokszor úgy érzem mintha nem venné észre hogy én is ember vagyok akinek vannak érzelmei és szeretném ha valamivel bármivel érzékeltetné számomra hogy vagyok neki valaki vagy valamilyen helyen állok neki és nem csak egy tárgy vagyok számára.

Az exét aki nálam 5évvel fiatalabb se veled se nélküled kapcsolatban voltak, az a lány nem dolgozott, iskolába jár, és ő pénzelte, 5,10,15,20ezrekkel amiket ki kunyizott tőle a lány hogy kabátra kell neki pénz, erre kell arra kell neki, és cserébe természetben vissza adja neki címmel ő meg mivel szerette adott neki, és vitte őt kajálni ide oda, és elviselte az érzelmi kitöréseit a lánynak na meg azt hogy gyakran úgy beszélt vele mint a kutyával ha neki valami nem tetszett és parancsolóan beszélt hozzá.

Mikor most velem össze jött azt mondta hogy olyan lány kell neki, aki dolgozik, oda figyel rá, és tiszteli és szereti őt, és ne csalja meg mert eddig őt mindenki meg csalta. És nem értem hogy mért számít neki ennyire a pénz dolog ha eddig pénzelt egy sulis lányt, és hogy belém mért nem tudott szeretni mikor próbálom szinte kézzel lábbal be bizonyítani neki hogy én egyik exe se vagyok, és még se érzem azt hogy valóban szeretne hanem hogy csak van velem.



2017. okt. 9. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég gáz szerintem ezek alapján, hogy befogadtad. Ez egy anyuci pici fia.
2017. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:

Egyetértek egy bizonyos szintig.

Csak azért mert korábban az ő hibájából neki kellett eltartania egy csajt, amiatt neked ne okozzon kárt úgymond. Ott lakik, szálljon csak be szépen mindenbe. Ha nem akar, én kiraknám a szűrét. Főleg ha azt gondolod, hogy nem is szeret igazán. Ha bennem megfordul a kérdés, hogy szeret-e, nálam ott van vége a dolognak. 😂 akár szeretem, akár nem.


Egyébként bocsi, hogy ezt mondom, de... Nekem és a crush-omnak jobb életünk van. Még akkor is ha nem bújunk össze. 😂 Habár lehet emiatt neked még rosszabb. :/

2017. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!