Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki járt már így hogyan tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki járt már így hogyan tette ezen túl magát mit csinált?

Figyelt kérdés
szóval volt egy párom aki kapcsolatunk eleje óta rengeteget féltékenykedett. külön is mentünk mikor kiderült hogy terhes vagyok. úgy döntöttünk adunk egymásnak még 1 esélyt és megtartjuk a picit. most eltelt 6 hónap és elhagyott mert volt 1 HAVEROM akivel néha beszéltem ő előtte és sosem volt olyan témánk egymással. a gyereket majd azt mondta akkor neveli ha lesz apasági én ebbe bele is mentem mert sosem csaltam őt meg tényleg. most mégis miért van az hogy még a picire is haragszok hogy itt növekszik bennem és az egész világra? úgy érzem az egész életem tönkre ment és nincs miért már éljek. ez idővel sem fog változni és így maradok ezekkel az érzésekkel? mert tudom hogy most csak a picire kéne koncentráljak de úgy érzem meg bolondulok
2017. nov. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívtelen leszek,de nem kellett volna megtartani a babát. Ti nem vagytok egymáshoz valók,az a ferfi tönkre fog téged tenni. Előbb kellett volna gondolkodni. Mostmár ne bántsd azt a szerencsetlen picúrt. Nem tudom milyenek az anyagi körülményeid,de en azt tanácsolom próbáld meg a szülők vagy tesó segítségével,de ne ezzel a normálatlan férfival. Valamint azt a gyermeked szeresd,mert a tiéd. Az ő élete ne menjen tönkre két ostoba ember rossz döntése miatt.
2017. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egyet tanultál ebből,hogy az ilyen ütődött féltékeny idiótákat messzire el fogod kerülni ezek után.Koncentrálj most a jövőre inkább.
2017. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Ilyen a tanulatlan elme. Kivetíti dolgokat amit maga felé érez.


Tanulj ebből.

2017. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Élned van miért, elvégre fel kell nevelned egy gyereket, aki rajtad kívül senkire nem számíthat.

A pasi pedig azért hagyott el, mert terhes lettél. A féltékenység csak kifogás.

Ne tervezz vele a jövőben. Max fizet gyerektartást, de ennyi.

2017. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon eltoltad. Gondolom, a gyereket elvetetni már nem lehet, esetleg gondolkozz el az örökbe adáson. Ha megtartod... nos, ha nagyon ügyesen lépegetsz, akkor TALÁN évek múlva rendbe tudod magadban tenni a dolgokat, és TALÁN nem lesz lelki roncs a gyerekből- a teljesen érthető módon - öntudatlanul adott jelzéseid-reakcióid hatására... talán!

Egy azonban egészen biztos: bármi történjék, NE maradj együtt ezzel az ürgével! Ha gyerekkel, ha gyerek nélkül, előbb-utóbb mérgezett lesz az egész életed ettől a légkörtől!

2017. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!