Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A (z) (ex) baratom sok hulyese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jasmine.. kérdése:

A (z) (ex) baratom sok hulyeseget csinalt (megcsalt stb. ) es en elneztem neki mindent. Turtem, turtem es elegem lett. Mondtam neki hogy nekem nem megy tovabb. erre o azt mondta megoli magat. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, remélem nem veszed be.

Minden idióta ezt a dumát mondja, ő öngyilkos lesz mert nem fogja bírni.


Nehogy vele maradj mert akkor te is ritka hülye vagy!

2012. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgysem teszi meg az az egyik a másik hogy nincs értelme vele maradnod ha tényleg megcsalt meg ilyenek.
2012. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság..


Ha valaki öngyilkos akar lenni, az nem mondja hanem fogja magát és megteszi !

számos ilyen példa volt, hogy megöli magát stb.

Hallottam olyat is, hogy volt 4 csaj, az egyiknek amikor rossz kedve volt, akkor én megölöm magam, és stb a csajok meg mentek és vigasztalták és persze sose tette meg.

Ez igy ment sokáig mignem egyszer ők is megunták, hogy a másik egyet kesereg és ugornak, egyszer nem mentek, majd lassan leszokott róla.

Szal be ne dőlj az ilyennek.

2012. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3 as vagyok, különben ezt fordított pszichológiának hívják, valamint az érzelmi zsarolás legalattomosabb formája.


szerintem arra számit még te kérsz bocsánatot.

2012. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tegnap atjott es elvagta a kezet uveggel..
2012. okt. 28. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:

A jelenlegi páromat is ezzel zsarolta az exe.Sőt a szeme láttára ütötte ki az ablakot és vagdosta magát a szilánkokkal. A barátomnak fel kellett pofozni a csajt ,hogy magához térjen.

Vele is maradt egy ideig, mert félt, hogy a csaj megöli magát.Végül a lány csalta meg Őt -.-

Ne hagyd magad zsarolni

2012. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Érzelmi zsarolás. Ne cseszd el az életed egy olyan ember mellett, akivel nem akarsz lenni. Minek képzel téged, valami mártírnak? Felnőtt ember, dolgozza fel a csalódást.

Ha nem megy egyedül, akkor menjen pszichológushoz.


Amúgy 99,9% hogy nem tenné meg, csak téged akar manipulálni, hogy megsajnáld.

2012. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez érzelmi zsarolás, nem más. Ne aggódj, úgy sem fogja megtenni, mindössze a lelkiismeretedre akar hatni.
2012. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nehogy vele maradj, igazuk van ez zsarolás!

Akármit tesz ne sajnáld meg!!

Ha vele maradsz én öllek meg!

2012. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hallgass rám! Az én ex barátommal ugyanez volt a szitu!Csak annyi volt a különbség,hogy nem megcsalás miatt akartam vele szakítani, de ez most nem lényeg!Kiakartam lépni a kapcsolatból mert nem voltam boldog!Egyfolytában azzal zsarolt hogy megöli magát!És emiatt nem mertem vele szakítani!Mindenki mondta hogy nem tenné meg de ennek ellenére nem mertem vele szakítani!Nos azóta eltelt 2 év él és virul!Az utóbbi időben sokat veszekedtünk és többször próbáltam vele szakítani, de már eszébe sem jutott hogy ilyennel fenyegetőzzön!Úgyhogy emiatt nehogy vele maradj!Csak zsarol mert kétségbeesett,hogy nem lesz egy biztos pont az életében, egy olyan lány akit bármikor megalázhat, használhat, talonban tarthat!Nem érdemes vele maradnod!
2012. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!