Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt gondotok a párotok családjával? Vagy nekik veletek? Jól reagáltam ezekre a bántásokra, ha nem, ti mit tennétek helyettem? Normálisak egyáltalán barátom testvérei?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal. 7 testvére van, és egy bizonyára őrült nagybátyja.(A nagy létszám ellenére leszögezném nem cigányok) A huga kicsit több mint fél évvel fiatalabb tőlem, vele ismerkedtem meg a leghamarabb, és 1 évig nagyon jóba voltunk, szinte barátnőknek tekintettük egymást. Azonban a hugának 2 legjobb barátnője is a barátom volt barátnői. Az egyiknek még barátom irkált is, mikor még csak 2 hetesek voltunk, hogy hiányzik neki stb, és kiderült találkoztak is, de nem történt semmi köztük, én ismeretlenül is megutáltam ezt a lányt, a másik lány pedig még a szomszédjuk is volt, állandóan átjárkáltak egymáshoz, ha más indok nem volt akkor a hugi hívta át azt a lányt, és miután megtudtam ki-kicsoda hatalmas gyűlölet alakult ki bennem. A szomszéd ex egy világi ribizli, de én minden kedvességemet bevetettem, viszont mindet visszaverte, előttem flörtölt a barátommal, aki akkor ezt még láthatóan élvezte is. A hugi nem érzet itt semmi problémát, én lettem hülyének mondva, állandóan irkált ez a lány a barátomra, hogy menjenek kettesbe bulizni, vagy menjenek ketten konkrétan bárhova. Besokaltam végül mind a két extől, és beállítottam, hogy ne tudjanak ráírni páromra. A hugi viszont megtudta, és neki esett őrjöngve a páromnak, hogy én mekkora őrült vagyok, meg én mit állítgatok ilyeneket párom facebookján, onnantól ez a hugi nem kedvel. Direkt idegesítésemre hívta felváltva hozzájuk ezeket a lányokat.Direkt úgy alakította a dolgokat, hogy mindenképp maradjanak kettesbe épp valamelyikkel. Kitalált rólam teljesen hamis történeteket, és még terjesztette is, bármilyen képet raktam ki facebookra egyből ellenőrizgette, hogy kik lájkolták, és végigment azon az x emberen, hogy lenyomozza őket, megosztottam kicsit szexibb jellegű képet, egyből lescreenshotolta és mindenkinek végig küldözgette, mondván, hogy én biztos azért tettem ki a képet, hogy megcsaljam az ő bátyját, beállítottam, hogy semmi hozzáférése ne legyen a képeimhez, erre a kis pincsi barátja nyomozott utánam, vagy ő a barátja facebookjáról nem tudom, de szintén screenshotolgatott sima képeket rólam, és tolta a párom orra alá, mondván, hogy én mekkora ribizli vagyok, mire barátom mondta, hogy ezt egyáltalán nem titokba raktam fel, ez az ő engedélyével van, erre kiakadt, hogy ő hogy engedheti ezt nekem, mikor párom nagyon nagyon nehéz időszakon ment keresztül, megharagudott a tesóira, és megkért, írjak meg helyette egy üzenetet, mivel én jobban fogalmazok kicsit intelligensebbé varázsoltam a mondanivalóját, de mikor elküldtem a tesóknak ők bizony egyből kiszúrták, hogy nem párom írta, hanem én, és mindenki részéről kaptam az utálkozást, hogy én ezt biztos kitaláltam, én akarom azt, hogy ők összevesszenek (mire megírtam az üzenetet el sem akartam küldeni, de barátom megnyomta, hogy küldjük el nekik) és miután megjelentem a családi házba a hugi megint nekem esett, hogy én miért akarok elvenni tőlük a páromat, és nem hitt nekem, hogy nekem egyáltalán nem ez a célom, hanem az, hogy inkább törődjenek vele, ne csak állandóan a pénzt hajtsák be rajta…24éves nővérével karöltve a hátam mögött terjesztette MINDENKINEK a szomszédoktól kezdve tényleg mindenkinek, hogy hát én náluk egyáltalán nem takarítok, és nem fizetek bele a házba (miközben egy héten kb nagyon max 2 napot vagyis inkább estét töltöttünk ott, kb este 9től másnap reggel 6ig) Egy hatalmas családi házban élnek, de nagy mocsok van ott, felfordul a gyomrom, ha oda kellett mennem, kutya-macska bent van, tiszta szőr minden, meg kutya pisi-ürülék stb, na meg a hatalmas por, hatalmas pókhálók a falon, a fürdőszobákról ne is beszéljünk inkább…egyáltalán nem éreztem és nem érzem feladatomnak az ő mocskukat eltakarítani, a párom szobáját is én teszem rendbe mindig, pedig az se az én szobám. Állandóan kapom az ívet tőlük, volt, hogy éjfélkor mentünk hozzájuk, hogy már aludjanak, és ne legyen vita, de a hugi még éjfélkor is felkelt, és jött irgalmatlanul ordibálni velem, vagyis páromnak ordibált rólam, hogy én milyen” hajléktalan vagyok”, mert hát, hogy néz ki ez a szoba, meg, hogy megint nem vettem le a cipőt, és úgy mentem fel az emeltre (elmondanám merő egy piszok a padlójuk, kutyapisis is ezért a zoknimat nem szeretem valóban összemocskolni), kitalált rólam akkor is hamis történeteket, amin párom csak nevetett először, de aztán már ő is idegrohamot kapott. Máskor meg szintén csak úgy nekem álltak,amint beléptem az ajtón, hogy én mit csapkodom az ajtót (miközben nem tettem ilyet, hanem az ő ajtaját csapkodta a huzat) a huga oktatott engem ki, hogy senki nem kíváncsi ránk ahogy veszekszünk, veszekedni ne ide jöjjünk, és stb, és ezt is olyan hangossággal, hogy megsüketültem, és inkább otthagytam őket, mert nem láttam értelmét ordibálva veszekedni. Párom szobáját mindig bezárva hagytuk a hét elején, és hét végén mikor mentünk mindig nyitva volt, természetesen a kutya tele szarta párom szobáját, és olyan szagok uralkodtak ott, hogy hányni tudtam volna, kivitték még párom kukáját is, ezáltal egy szemetes zacskóba gyűjtöttük a szemetünket, direkt kedvesen ráírtunk a hugira, hogy csukja be az ajtót, és ne engedje be a kutyát…erre mit csinált? Nem vittük le a szemeteszacskót, és volt benne egy használt óvszer, amit a huga előszeretettel több alkalommal is mindig megörökített és végigküldözgette a kis barátnőinek, meg a többi tesónak akik már nem élnek a családi házban. Van egy 27 éves nővére is, ő állandóan a mellem méretével jött, gyanúsítgatott, hogy ez biztos szilikon, és másról sok ideig nem is tudott mit mondani, amikor elkezdtem szolizni, állandóan mindig azzal jön, hogy megfogok ettől halni, ocsmány leszek stb stb,állandóan kínál étellel, mert hát én olyan vékony vagyok mintha már több napja nem ettem volna, és mikor megettem egy jó nagy adag kaját akkor még neki az nagyon kevés, és bárhogy mondom, hogy belém több nem fér, állandóan olyan mérges kezd rám lenni, hogy majd felrobban,de viszont vele az tette fel az i-re a pontot, hogy ő is egy kitalált történetet mesélt rólam egy családtagjuknak, aztán ez a hamis sztori olyan jó volt, hogy mindenkinek a fülére jutott és együtt tartanak ezért a kamu dologért szánalmasnak. Az egyik bátyja (26 éves) van gyereke, barátnője, állandóan a mellméretemmel jön, csak azt nézi, mindenkinek arról tud csak beszélni, meg arról, hogy én amúgy mennyire furcsa vagyok (a visszafogottságom, és csendességem miatt), amit egyébként nem értek. A 34 éves bátyja állandóan piszkált a kinézetemmel, sosem tetszett neki a szemöldököm, valóban nem vagyok egy nagy smink zseni de sose nézett ki botrányosan és mindig kaptam az ívet, de ha nem ezért akkor azért, mert épp, hogy áll a hajam, milyen színű a hajam, milyen a cipőm, teljesen normális történeteket meséltem neki épp amiről kérdezett, és állandóan nevetett rajtam, ő meg általában arról beszélt, hogy az egy éjszakás kalandját milyen jól megba…. meg hogy szétvert egy embert a baseball ütőjével, meg ilyenek…van egy 28 éves bátyja is, aki konkrétan karácsonykor hozta a legszebb formáját, az ő saját barátnőjével egyetemben lerib..cozott, és mondta a páromnak, hogy a csajok úgy is jönnek mennek, de ők mindig ott lesznek egymásnak(első egy évben ez a tesó nem is kereste páromat, mert külföldön dolgozik, és a bajait mindig nekem mondta el, mindig én segítettem neki megoldani) de bizonyára a bátyjának van igaza, a barátnőjét akivel 6 éve legalább együtt van szanaszét csalta, stb..ez a tesója mindig buzdítja más lányokra, direkt mutat be neki világi ribizliket, természetesen előttem. És van egy kb 29 éves bátyja is akinek igazából semmi baja velem, de mivel látja a többi tesóján, hogy utálni kell engem, ezért ő is részt vesz ezen a dolgon. A nagybátyja pedig ilyen nagyon béna börtöntetkókkal van tele, keresztfülbevaló a fülében, és olyan rémisztő látvány volt elsőre, hogy belém fagyott a szó, ezért nem köszöntem, ezért minden féle rossznak elhordott, amitől még jobban megrémültem, most már minden egyes alkalommal köszönök neki, és várom, hogy visszaköszönjön de egyszer se nagyon köszönt, esetleg mormolt nekem valamit az orra alatt, vagy bántott azért szóban elég keményen mert elég vékony alkatom van, vagy kitalált hamis dolgokat, hogy barátom megcsalt, direkt, hogy vesszünk össze, vagy csak simán elronthassa a napomat. Sokszor hallottam pusmogni a 24 éves nővérrel, hogy mivel ennyire nagyon sokat vagyunk már ott (épp azon a héten 3 napot is töltöttünk náluk) ezért minket ki kell most már onnan vágni (párom egyébként fizet a házba, minden számlába, mindenbe) vagy a másik megoldás, hogy most már én is takarítsam ki az egész házat és természetesen fizessek bele annyit mint ők, akik minden egyes nap oda mennek haza. Barátoméknál sose ettünk semmit, mert alapvetően nem is volt mit, mindig rendeltünk, mindig úgy mentem hozzájuk, hogy már tisztálkodtam, maximum mosdóba sliccantam ki csak, illetve tv-t néztünk és ennyi amit mi úgy ott „fogyasztottunk”. Mai napig 20-30 ezren felül fizet a barátom nekik, már úgy, hogy nálam lakik, itt eszik, itt mosok rá, itt fürdik, mindent itt csinál, és itt aztán patyolat tisztaság van,(és én nem kérek ezért cserébe semmiféle pénzt) de ha párom nem fizet ez a 7 testvér összefog és addig veszekednek, míg barátom ebbe belenyugszik és fizet nekik mint egy hülye, ha hazamegy, és megeszik egy szelet kenyeret, már ha van, és eszik hozzá felvágottat konkrétan felszámolják, ha egy nyomást használ valaki tusfürdőjéből azt is felszámolják, én eljutottam oda, hogy be nem teszem oda a lábam, mert CSAK az oltást kapom, létezhetetlen velük higgadtan megbeszélni bármit, és jutni is valamire, azonban még így is terjednek rólam a pletykák, hogy nem is beszélek velük, nem is találkoztam velük és semmi. Rengetegszer kaptam magányomban elvonulva ettől síró rohamot, épp azért mert csak szimplán fájt, vagy mert már úgy feldühített, hogy a síráson kívül nem tudtam semmit tenni, többször rá akartam írni (éppen kire) és le is írtam, de sosem küldtem el nekik, többek tanácsára, mert ők tényleg számomra annyira primitívek, hogy meg sem értenék mit írok, és nem akarok lesüllyedni a szintjükre, mert ők már ott akkora tapasztalatot gyűjtöttek, hogy biztos megvernek a hülyeségükkel. De így számomra nincs lezárva egy „vita” sem, bennem fortyog a düh, és a megbántottság érzése, és nem tudom jól tettem e, hogy mindig csak tűrök és tűrök.

21/N


2017. nov. 13. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Alapvetően az a probléma, hogy a párodnak kellene kiállnia melletted teljes mellszélességgel és az asztalra csapni, hogy mindenki kussoljon és szálljon le rólad.

Az sem normális, hogy hagyja, hogy flörtöljenek vele (nem, olyan nincs hogy nem veszi észre). Nem elég, hogy a családja folyamatosan megaláz, ő is ugyanezt teszi.


Nálunk is voltak nagyon durva dolgok, hasonló kaliberűek. Szerintem másnap reggelig tudnám sorolni. A párom végig mellettem állt, mivel semmi nem vált be (sem a szép szó, sem az ordítozás), így 6 éve megszakítottunk minden kapcsolatot a "családjával".

2017. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó hosszú lett,de végigolvastam. Pároddal beszéltél már erről őszintén? Ő hogy áll a helyzethez? Ha nálad lakik,akkor oda minek fizet? Amúgy nem kötelező oda menni egyikőtöknek sem!!! Az meg,hogy ki mit mond,engedd el a füled mellett,az ilyen "viselkedés" nem fog változni. Aki kretén,az is marad.... 30/N
2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de nem vagyok hajlandó ezt a kaotikus sztorit elolvasni, pláne, h 1 mondat 10 sorból áll, mert nem ismered a mondatvégi írásjeleket, így hamar el is vesztettem a fonalat.

Nem kötözködésből de az elején leszögezted, h nem cigányok, 50 sorral lejjebb már azt írtad, h milyen koszosak, mocskosak, kutya-macskaürülék a házban és pókhálók. Na, ez nem egy jómódú családra vall, hanem egy putrira...

Ha a párod nem tud kiállni érted és rendet tenni a családjában akkor te sem fogsz tudni. Nem a te feladatod megbeszélni a tesókkal, hanem a párodnak. Még egy levelet sem tudott megfogalmazni- vagy csak nem merte ő maga megfogalmazni, inkább gondolta, h te legyél a kaki ember- a tesójainak, szóval elég gyáva és szerintem még félre is kacsingat.

Ez nonszensz dolog egy normál családi életben, h az exek átjárkáljanak, még akkor is ha a hugival barátnők. Normális szülő megmondaná, h akkor hugi menjen vendégségbe hozzájuk, ne ők jöjjenek ide, pláne ha cirkusz van a dologból.

Egy szó mint száz. Ha a párod nem tesz rendet, akkor nem is lesz rend a család körül. Ne is menjetek hozzájuk, miért nem mentek hozzátok?

2017. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Ezt már egyébként sokszor szóvá tettem a páromnak, az én családom is tesz néha nem olyan szép megjegyzéseket páromra, de CSAK akkor ha ő nincs jelen, és én akkora erővel védem, mintha tényleg az életéért harcolnék. A kis huginak kb 9hónapja van barátja, és mikor csak kimondtam a barátja nevét, már rohant le az emeletről, és süketítően ordítozott velem, hogy én mit képzelek, ha párom valami tényleg vicces és egyáltalán nem csúnya dolgot mond a párjának, amin még a hugi párja is nevet, a hugi akkor is úgy reagál mint valami elmebeteg. Én azt látom, és már többször elmondtam, páromnak, hogy szinte semmibe veszik, mert ő mindig is az a konfliktus kerülő ember volt, így nyilván engem még jobban semmibe vesznek, és érzik azt, hogy lehet bántani, de már többször volt, hogy ő is megemelte a hangját értem, akkor abban a pillanatban hatásos volt, de eltelt egy hét és addig is tartott a "csoda". Én csak azt látom megoldásnak, hogy ne találkozzak velük, mert valami beszólást mindig kapok, sokszor elsírtam már magam előttük is, de nem hatotta meg ez őket, páromnak fontosak a testvérei, mert már csak a testvérei és nagybátyja maradtak a családjából, mindenki más meghalt.
2017. nov. 13. 21:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nálad lakik a barátod, akkor miért mentek vissza egy ilyen környezetbe 3 napokra? Én biztosan nem tartanám velük a kapcsolatot. A legprimitívezéssel meg vigyázz, mert majd jön a gyikes korrektségi kommandó, aki megírja, hogy minden a te hibád, amiért lenézed őket. Ettől függetlenül valóban primitívek, én is lenézném őket, mert legutóbb a Maunika show-ban láttam ilyen viselkedést.


Ezenfelül a párodnak is változtatnia kellene. Nem normális, hogy így hagyja magát ugráltatni. Egyébként nekem is volt gondom a párom családjával, amitől nem megyek hozzájuk, bár pont ebből a problémából kifolyólag nem is hívnak. Az öccsének lett egy barátnője, aztán neki kell nyalizni: már bocsánat, de tényleg így van. Mögötte mindenki más háttérbe szorul.

Én észrevettem amúgy, hogy ha náluk vagyok, akkor idegesebb vagyok alapból, sokszor bénultnak érzem magam, ezért inkább kerülöm azt a helyet.


22/N

2017. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elnézést egyébként a hosszúra sikerült sztoriért, általában nagyon figyelek, hogy helyesen és érthetően írjak, de már kiégett a retinám, mire ezt legépeltem. Egyébként valóban olyan a házuk mint egy putri! Magyarok is tudnak ilyet művelni, azok a testvérek akik már nem laknak ott, sokszor meg is jegyzik, mennyire gusztustalan az egész ház, illetve a szüleim sem örülnek, ha abba a koszfészekbe megyek.
2017. nov. 13. 21:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért mentünk oda 1 vagy akár nagyon max 3 napokat vagyis estéket, mert ha már barátom fizet oda, akkor használjuk ki, "legyünk változatos helyen" ezt szószerint párom mondta, illetve én látom rajta, hogy ő vágyna a testvérei szeretetére, de erre már ő is rájött, hogy nem a családi házban lakóktól kapja, hanem inkább azoktól a tesóktól akik jó messze, külföldön dolgoznak.
2017. nov. 13. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem gond a helyesírás, csak már nem volt erőm tovább menni, mivel nekem is jojozott a szemem, de a lényegig eljutottam.

Próbáld meg megértetni a pároddal, h ha tartjátok a családjával a kapcsolatot, akkor ez a kapcsolatotokra fog menni. Ülj le vele tényleg egy őszinte beszélgetésre, h mit gondol. Vagy esetleg beszéljetek meg egy találkozót a családdal, DE csak akkor, ha mindenki EMBERI MÓDON fog viselkedni és kommunikálni.

2017. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A putrit én is ismerem, ajjaj, és nem cigány család volt. 6 évvel ezelőtt mentem szét egy párommal, akivel 3.5 évig voltunk együtt. Abból 2-t báluk laktam, szüleinél csak külön lakrészben.

Ott is kutya, macska, hörcsög, papagáj. Olyan retkes volt minden, létezni alig merten ott. Ugyanígy az állatok mindent összejárkáltak, összepisiltek.

Mai napig valahol mérges vagyok magamra, hogy ilyen helyen mertem lakni...

Pedig én egy pedáns, rendszerető családból vagyok és jómagam is mindig rendet és tisztaságot tartok.

Ez az áldatlan állapot csak akkor szűnt meg, amikor elköltöztünk végre albérletbe, ahol én igényem szerint volt rend. A párom is jobban szerette.


Nézd, ha a párod ilyen, mást nem tudsz tenni, mint elkerülni a rokonságot és hagyni a párod, hogy megküzdje velük a kis harcait, ha akarja.

Nálatok legalább igényes minden és te is jobban érzed magad. :)

2017. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal... Nem irigyellek ez elég kegyetlen szitu.


De én is úgy gondolom hogy a barátodnak kellene kiállni érted. Mert ez nem normális dolog hogy így viselkednek veled. Még ha nem kedvelek valakit és nem szimpi akkor sem csinálok ilyeneket..


A másik lényeges dolog hogy minél előbb szakitsatok meg a kapcsolatot velük. Mert lehet a barátod kiáll érted de ahogy elnézem ezt a túlerőt.. Nem biztos hogy sikerrel jár.

2017. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!