Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi olyan párkapcsolat van, ahol hűségesek? Normálisak a felek egymással?

Figyelt kérdés

Közelemben is nagyon sok lányról tudok, aki csalja a barátját, vagy fiúkkal járkál el, vagy csak feltűnően beszél róla, úgy, ahogy max szinglin kellene, vagy lenne normálisabb.

Ahogy fiúkat is ismerek hallásból, akik csalják a barátnőjüket, van aki konkrétan szeretőt tart, mikor még fiatalok (nekem ez durva, mert még fiatalon nagyon könnyű kilépni a kapcsolatból úgymond , nincs gyerek, papírok stb..., mégis inkább szeretőt tart!) Miért van ez? Mennyi kivétel lehet?

Az egyik ilyen kivétel közé tartozok én lányként, nagyon odafigyelek, szinte rá sem nézek más pasikra, mindenben az első ilyen téren a párom, tehát én azt gondolom szerencsés velem, azt meg csak remélem, hogy ő pedig nem rontja ezt el azzal, hogy ő meg olyan mint a fentiek.


2017. ápr. 28. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ők a csendes többség.
2017. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélni tudom !
2017. ápr. 28. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet.

Egyébként valóban mindig az hangoskodik, akinek problémája van. A jó kapcsolat ismérve, hogy kevés nyomot hagy a neten, és nagyon ritkán vagy soha nem kérnek tanácsot a barátaiktól a kapcsolatban lévők.


21/L

2017. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs csendes többség. Valami idióta sztereotípia, amit néhány csendes ember szeret erőltetni és mantrázni, hogy a visszafogott emberek normálisabbak. Nem, közöttük is pont ugyanannyi a hűtlen, mint az extrovertáltabb emberek között.

A többség hűtlen. Szinte minden felmérés azt hozta ki, hogy több, mint az emberek fele lépett már félre. Ehhez még hozzájön az a jó néhány ember, akik még egy felmérésben sem vallják be a dolgot.

2017. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én őszintén mondom, hogy nem csalom a páromat, de ez nem egy nemes önfeláldozás végeredménye, vagy olthatatlan szerelmem záloga, szimplán csak így döntöttem. Mint ahogy az ember úgy dönt, hogy nem dohányzik. A párom nevében nem tudok nyilatkozni, szerintem nem csal meg, de ki tudja. Ha mégis, jól leplezi.


És most azt gondolhatnád ettől a mi kapcsolatunk különleges és romantikus, de igazából romokban, és szerintem a napjai megvannak számlálva. Ha olyan lehetne mint az elején, én azt se bánnám, ha félrelépne. Persze nem egy két hónapos dologról van szó. De a hűség önmagában nem garantálja a boldogságot.

2017. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi hűségesek vagyunk, és nagyon szeretjük is egymást. Persze, még csak másfél éve vagyunk együtt, de én biztosan nem csalnám meg, nem az én világom ez a viselkedésforma. Róla se tudnám elképzelni, de talán azért sem, mert borzalmasan szerelmes, és már akkor is, ha kicsit kevesebb minőségi időt tudunk együtt tölteni, rosszul alszik, mert fél, elveszít. Szóval elég lelkis és odaadó párom van, én pedig mindennel azon vagyok, hogy ilyen is maradjon mellettem :)

Hogy ez alapvetően mennyire jellemző általánosságban...azt nem tudom. De igazából nem is érdekel. A saját életemben akarok rendet és harmóniát. Másokkal csak akkor foglalkozom, ha erre megkérnek.

2017. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi hűségesek vagyunk egymáshoz, de sajnos szerintem ez nagyon ritka. Nem csak manapság. Sok tökéletesnek hitt kapcsolatról derült ki, hogy csalják egymást, vagy csak egyik a másikat. Elég kiábrándító. De azért bízom benne, hogy vagyunk még egypáran.
2017. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint, ahol a hűtlenség nem következik be, ott nem a szándék, hanem a lehetőségek, körülmények miatt alakul úgy -, de ez nagyon ritka. Olyan van például, hogy egy csúnyácska, gátlásos nő nem csalja a férjét/barátját. Na, ez nem azért van, mert ő olyan nemes jellem, hanem ez csak lehetőség híján tart addig, amíg nincs kivel. Ide tartozik az is, amikor a félelem vagy bármilyen presszió hatása alatt marad fenn a hűség. Ilyen kapcsolatokból kilépve aztán mindig kibontakozik, hogy "tudat alatt, egy kis házban" ki is lakott valójában..

A nemek közt megosztva a nők a gerinctelenségig hűtlenek, a férfiak kevésbé, de megérik a pénzüket. Viszont tény, hogy az élvhajhász, kalandor, trófeagyűjtő férfiak többsége nem nős, hanem facér és alkalmi kapcsolataik vannak -, többségükben férjezett, vagy kapcsolatban élő nőkkel. Ezzel ellentétben a nők sokasága a társas kapcsolatot egy biztonsági zónának tekinti, ami a társadalmi presztízsüket óvja (mint anyaság, feleség, dolgozó, családos, kapcsolatban élő nő. stb.) amit valójában egyáltalán nem tisztelnek. Kalandorokkal, "alfahímekkel", élvhajhászokkal, macsókkal, újabban fiatal fiúkkal és sajnos nős férfiakkal randiznak minden gátlás nélkül.

2017. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak voltak !
2017. ápr. 29. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!