Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki napi szinten cseveg az exeivel?

Figyelt kérdés
Nekem még ilyen kapcsolatom nem volt, a párom rendszeresen csetel az exeivel. Ezt már az elején elmesélte, elfogadtam, de furcsállom. Bár nem vagyunk egyformák, én nem tudom elképzelni, hogy az exeimmel miről beszélgethetnék minden nap. Rendben van, hogy néha érdeklődnek egymás felől, de azért ez nem sok?

2017. nov. 13. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Minden nap??? NEM normális. Mi érdeklődni sem szoktunk egymás felől,ha véletlenül összefutunk,nem hogy minden nap beszéljünk....
2017. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát a fején törném ketté a telefont.
2017. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő mindenkivel ilyen. Néha megőrülök, hogy nincs ember, akit ne ismerne, mindenki megállít minket az utcán, mindenkivel cseveg. Még az idegenekkel is, buszon, utcán, neten. Állandóan a középpontban kell lennie.
2017. nov. 13. 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem normalis. Akkor miert szakitottak?

Az exemmel 3 eve nem beszelek pedig gyerekeink vannak (mondjuk ő nem all szoba velem)

2017. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Soha senkivel nem akar haragban lenni, állandóan azt hallgatom tőle, hogy mennyire igyekszik, hogy mindenkivel korrekt legyen. És sokszor látom, hogy amikor segíteni akar pl. egy kolléganőjének valami helyzetben, mondjuk autót szerelni, állandóan félreértik és teszik magukat neki. Persze nem mindegyik, de akadnak szép számmal.
2017. nov. 13. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez volt mint kiderült, ő szerette "melegen" tartani ezeket az exeket. Végül az egyikkel félre is ment. Azóta én is az exek táborát népesítem, viszont eszem ágában sincd hozzászólni.
2017. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na igen...ez az, ami engem is nyugtalanít :(
2017. nov. 13. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Normális is tud lenni.
2017. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is tartom az exszeimmel a kapcsolatot. Ha nem is minddel, de valamelyikkel biztos írok egy nap. De eszem ágában sincs felmelegíteni egyikkel sem a levest. Hanem jó viszonyban vagyunk, életem egy része volt, és jó viszonyban váltunk szét. Barátságot érzünk egymás iránt, akkor miért ne beszélhetnénk.
2017. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, én is beszélek az exemmel, nem véletlen jöttünk össze annó. Attól, hogy a szerelem meg miegymás elmúlt, nem működött, attól ő ugyanolyan jófej ember, jó meglátásokkal. Normálisan váltunk el, mindketten meggyászoltuk a magunk módján a másikat meg az egész kapcsolat kihűlését de mostmár azon a szinten vagyunk, hogy sokat segít megérteni a párom szemszögét mint pasi és ha valamit elbacok, figyelmeztet és kb kibékít a párommal. Én ugyanezt teszem az ő barátnője esetében és valóban örülök, hogy barátok tudtunk maradni. Szóval az egész függ a szakítás okától és módjától
2017. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!