Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki napi szinten cseveg az exeivel?

Figyelt kérdés
Nekem még ilyen kapcsolatom nem volt, a párom rendszeresen csetel az exeivel. Ezt már az elején elmesélte, elfogadtam, de furcsállom. Bár nem vagyunk egyformák, én nem tudom elképzelni, hogy az exeimmel miről beszélgethetnék minden nap. Rendben van, hogy néha érdeklődnek egymás felől, de azért ez nem sok?

2017. nov. 13. 21:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Hát engem rohadtul zavarna, én se csevegek az exemmel. Miről lehetne beszélni?? Ha egyszer ex... Nem igazán működött a dolog akkor miről lehet dumálni.


Lehet ultimátumot adnék.

24l

2017. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen ex. Nyilván ha megismerkedés után rögtön kapcsolat kezdődött, az más mintha egy hosszú barátság alakult át kapcsolattá, és más ha megcsalva, ordibálva, tányércsapkodva váltak el, mintha elfogyott a szerelem, kialudt a láng de a kölcsönös tisztelet és barátság megmaradt.

Én nem tartom az exemmel a kapcsolatot, mert ugyan korrekten és békésen szakítottunk, nem voltunk a kapcsolat előtt barátok, és azért is nem működött mert más emberek voltunk túlságosan. Ettől még ha egy társaságba kerülünk, nem lesz kínos a helyzet, de nem fogok neki írni.

A páromnak van olyan exe akivel barátságból lett kapcsolat, majd kisebb-nagyobb zökkenőkkel visszakormányozták barátsággá. Én is ismerem a lányt, sőt, közeli barátnőm. Eszembe nem jutna hogy újra felmelegítik a dolgokat, de ettől még naponta beszélnek, aminek tulajdonképpen örülök.

Tehát a lényeg igazából hogy te tudod milyen exek, te tudod hogy zavar-e, és a pároddal tudod megbeszélni.

2017. nov. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy két ex-szel nem beszél egyáltalán, mert ők megcsalták és emiatt nem szépen váltak el. A többinél ő zárta le a kapcsolatot, de megtartották a beszélőviszonyt. Sokat mesél erről, azzal, akivel öt évig együtt élt, azért beszél gyakran, mert a nő sokszor tanácsot kér tőle a jelenlegi kapcsolatát illetően.
2017. nov. 14. 07:58
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért van itt más probléma is: a párod figyelemhiányos egobajnok. Hogy lehet ezt elviselni?
2017. nov. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!