Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elvi szinten ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvi szinten ki lehetne találni valamilyen módszert arra, hogy az agyba le lehessen kapcsolni a vágyat és mindenféle szerelemmmel kapcsolatos érzelmet?

Figyelt kérdés
Próbálom magam átprogramozni, de sajnos a hormonok már csak ilyenek:/ Sok emberen lehetne így segíteni.

2017. máj. 17. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha minden szerelemmel kapcsolatos érzelmet le akarnál kapcsolni, azzal nem járnál valami jól. Nem éreznél szeretetet, gondoskodást, nem tudnál kötődni még a szüleidhez, rokonaidhoz, barátaidhoz sem.
2017. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Brómtea(?) talán, mintha a katonák azt kaptak volna anno, hogy ne "kalandozzon el a figyelmük" a hosszú böjt alatt.
2017. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam ami nem öl meg rövid távon, pl. gyógyszer vagy valamilyen műtét. Tudom, hogy nincs ilyen jelenleg, de biztosan kísérleteznek ilyesmivel.
2017. máj. 17. 20:39
 4/19 anonim ***** válasza:
ne menj az ellenkező nem közelébe és akkor kizárásos alapon.. ha nincs senki, akkor nem tudsz kibe beleszeretni.
2017. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, az nem működik. Vágyad a szeretet iránt meg fog maradni. Az én módszerem az, hogy ha látok valakit aki tetszik, mondogatom magamban, hogy úgysem jönne össze, illetve elkezdem sorolni a negatívumait. Így nem fogok beleszeretni, de a vágy megmarad. Talán a hormonokkal kellene valamit kezdeni.
2017. máj. 17. 20:57
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát.. nem olyan jó ez. Lassan 3 éve ért véget a legutóbbi kapcsolatom, utána szép lassan "leépítettem" az érzelmeket magamban, de nem tudatosan. Ahogy az első is írta. Abszolút semmi érzelmem nincs SENKI felé. Ez zavar a legjobban, saját anyámmal nem vagyok képes szeretetet éreztetni. Nem tudom, hogy hogy lehet kijönni ebből, erre még sajnos nem jöttem rá.. De hidd el, jobb néha szarul érezni magad a viszonzatlan szerelem miatt, minthogy gyakorlatilag robotként élj.


24F

2017. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Elvi szinten persze, hogy lehetséges. Az egy másik dolog, hogy a gyakorlati orvostudomány még nem ismeri eléggé ehhez a központi idegrendszer működését.

De ki tudja, 50 év múlva talán már eljutnak idáig.

2017. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elméleti szinten szerintem lehetséges, bár lehet, hogy jelenleg még azon a szinten sem tudják, hogyan lehetne. De esélyes, hogyha rá is jönnek miként lehetne megoldani a gyakorlatban lennének nem kívánatos mellékhatások ami által nagyobb lenne a kár mint a haszon.
2017. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha feltalálják majd értesíts engem is. Nagy valószínűséggel én is élnék vele. Van amikor szükségem lenne rá. Néha én is lennék inkább egy érzelmek nélküli robot, lennének nyugodt perceim, a hangulatingadozásaim is megszűnnének.
2017. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Pont az a probléma, hogy az érzelmek szándékoscelfojtasa, elég nagy pszihés teher, ami miatt az embernek más bajai leszek. Pedig szép lehetne az ilyeneknek, mint én egy vágy nélküli, boldog élet, pszihés és pszihotomatikus betegségek nélkül.
2017. máj. 17. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!