Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnom folyamatosan hizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom folyamatosan hizik, miota egyutt vagyunk. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt es tulajdonkeppen szepen fokozatosan, de egyre hizik. 160-egynehany cm magas, mikor osszejottunk 55kg volt, egy ev utan felment 60kg-ra (ami egyaltalan nem is zavart). 2 ev utan mar 65kg volt, most pedig mar lassan a 70-et surolja alulrol.


A kapcsolatunk igazabol hal' Istennek jo, nagyon szeretem es o is engem, de egyszeruen egyre kevesbe kivanom. A zsir leginkabb a hasara es combjaira megy, es oszinte leszek, ha ennyi kg lett volna 3 evvel ezelott, nem jottem volna ossze vele. Mivel hiszem, hogy a kommunikacio nagyon fontos, tobbszor is probaltam neki ezt udvariasan jelezni, de ebbol mindig kizarolag sertodes lett, hogy milyen paraszt vagyok, meg nem szeretem stb. (tipikus noi erzelmi manipulacio)


Igyekszem motivalni, kozosen futni, kondizni, egeszsegesen enni, de egyszeruen nem erdekli ugy latom, neha konkretan ugy bezabal, mint egy diszno, aztan pedig nekem panaszkodik es ertetlenkedik, hogy miert hizik.


Meg mielott valaki nagyon okoskodna, en rendkivul odafigyelek az alakomra, 190cm-hez 85kg vagyok, mint az ismerkedesunk legelejen. En heti haromszor masfel orat kondizok, eleg szep eredmenye van es minden nyaron kockas a hasam. Azt gondolom, hogy a tulsuly egyszeruen igenytelenseg, es nem szeretnek egy igenytelen novel egyutt lenni. Ha nekem ugyvedkent, napi 10 ora munka utan van energiam edzeni es nem zabalni akkor neki miert nincs??


Adjatok valami tanacsot, mi tevo legyek? Elhagyni nem szeretnem, mivel nagyon szeretem, de ez igy nem mehet tovabb. Ha most fiatalon (25 evesek vagyunk mindketten) nem hajlando valozni, akkor mi lesz szulesnel? Felmegy 100kg-ra? Nem szeretnem az eletemet egy kover novel leelni, es ha ez igy folytatodik, 1-2 ev es a nemi eletunk meg fog szunni.


2017. nov. 14. 13:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
88%
nem lehet, h fogamzásgátló okozza? :T
2017. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is az jutott eszembe amit az elso irt. Finoman kérdezz ra szerintem
2017. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Nem szed fogamzasgatlot, es semmilyen hormonalis vagy pajzsmirigy problemaja sincsen. Egesz egyszeruen tobb kaloriat eszik, mint amennyit eleget.
2017. nov. 14. 13:54
 4/82 anonim ***** válasza:
53%
Én, csak azt nem értem, hogy ez a barátnődet, nem zavarja? Majd 15 kg hízás, rettentően sok és egészségtelen is.
2017. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
21%

Miért, ha szülésnél netán többet felszed (amiről nem tehet), akkor elhagyod?


Kisfiú vagy még!!! Mit gondolsz, a te borod mindig feszes és kockás marad?


Kulcsszó: “nagyon szeretem”

2017. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
66%

Pár ropogós kamu azért megbújik a történetedben.


Hát vedd rá te a több mozgásra vagy vásárolj neki ízletes-de-nem-hízlaló dolgokat.

2017. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
39%

Tipikus nő. Belekényelmesedett a kapcsolatba, teljesen biztos benne, hogy nem hagyod el, ezért magasról tojik a te igényeidre. Megteheti. Ha kidobnád, hidd el, pár hónap alatt lefogyna és puccba vágná magát, mert csak úgy tudna pasit fogni magának.

Ülj le vele, és felesleges udvariaskodás helyett nyersen vázold, hogy nem tetszik a hozzáállása, te nem egy kövér nőhöz szerződtél, és ha nem látsz rajta hajlandóságot, akkor részedről vége.

2017. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:

"Kulcsszó: “nagyon szeretem”"


Ettol fuggetlenul, miert ne szeretnem? Egy nagyon kedves, odaado es huseges lanyrol van szo, csak egyszeruen mar zavar a tulsulya. Miert, te lennel olyan szemellyel, aki szamodra nem vonzo, pusztan azert, mert szereted? Ha a parod hizna sokat (mondjuk 30-40kg-t) akkor is igy latnad? Nem tudom, ezert miert lennek 'kisfiu', szeretnem ha a parom szamomra attraktiv maradna. 25 eves lanykent nem tudom mi indokolja, hogy 15 kg-t hizzon. Minden evben 5kg? Akkor 10 ev alat 50?? Neked ez tenyleg rendben van, vagy ilyen igenytelen vagy?

2017. nov. 14. 14:01
 9/82 A kérdező kommentje:

"VIII.Edgar"


Nem tudom, mi lenne kamu ebben. Egeszseges kaja van otthon, de abbol is lehet tobb kaloriat bevinni, mint amennyire szuksege van egy illetonek. Miert szerinted pl a marha vagy a lazac nem hizlal, ha valaki orrba szajba eszi? Vagy a sajtok, vagy akar a teljes kiorlesu kenyer?

2017. nov. 14. 14:04
 10/82 anonim ***** válasza:
26%
Számomra ez a kettő, hogy nem vonzó és szeretem nem fér össze!
2017. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!