Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira gáz a munkám, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira gáz a munkám, hogy a barátnőmnek állandóan veszekednie kell (ene) miatta?

Figyelt kérdés

Ott dolgozok, ahol a barátnőm, reptéren, egy utasváróban.

Ez a munka csak átmeneti, amíg fel nem vesznek minket egy légitársasághoz dolgozni. Állandóan veszekszik velem, hogy milyen gáz vagyok, hogy ott dolgozok és mindig a fejemhez vágja, hogy ott idióta gyökerek dolgoznak és én is olyan vagyok. Szóval mindig a munka miatt hisztizik. Mindig mondogatja, hogy úgyis összeszedek vmi kvát a váróból és vele leszek.

Most tényleg ennyire gáz ez az átmeneti munka, hogy így kell viselkednie?



2017. nov. 14. 15:50
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
98%

Szerintem semmi értelme egy olyan partnerrel lenni, aki nem tud támogatni és folyton azt érezteti veled, hogy értéktelen vagy...

Most a munka, utána majd valami más, az ilyen ember mindig talál olyasmit rajtad, s szóvá is fogja tenni, ami miatt majd rosszul érzed magad.

2017. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha féltékenykedik, akkor önbizalom hiányos.

Ez miatt hülyeség veszekedni.

2017. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a gáz, hogy ezt az idióta p***át még ezek után is a barátnődnek nevezed.. Jó érzés, ha semmibe vesznek és nem tisztelnek?

Az meg pléne csodás, hogy úgy pofázik, hogy ő is ott dolgozik.. :D Tudod ki kínozná magát egy ilyen kettős mércés hisztérikával, aki ráadásul még féltékenykedik is. Tényleg szerethetsz szenvedni.

2017. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért nem vágsz vissza,hogy "miért,talán te doktorival akarsz sztyuviskodni?"?
2017. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a munkáddal van baja vagy csak féltékenykedik, és erre fogja?


Bármelyik is a helyzet, elfogadhatatlan, hogy így beszél veled. Ne hagyd.

2017. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt nem is olyan rég egy hasonló kérdés, szóval ha azóta sem oldottátok meg a dolgot, akkor kuka.
2017. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ő gáz, nem a munkád.
2017. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is volt már kérdésed itt.

Dobd ki ezt a hisztipankát.

2017. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Nincs összefüggés.

Sose kell veszekedni. Ti döntötök.

2017. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A barátnőd a nagyon gáz. Örülne, hogy elvállalsz rosszabb munkát is, amíg nem jön megfelelő, nem otthon ülsz a kanapén és sírsz, hogy de rossz Neked.... Hagyd el. Jobbat érdemelsz.
2017. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!