Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után raktátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után raktátok ki facebookra, hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 17:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem raktam ki, mivel nincs fb-om, és a páromnak sincs.
2017. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kint. Kit erdekel?
2017. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kirakva, nem is lesz. Ha férjhez megyek talán kirakom. De csak talán, nem biztos. Akinek van hozzá köze az úgyis tudja, akinek nincs annak meg nincs
2017. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy kardinális kérdés a te életedben?
2017. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem raktuk ki, nálam rejtve van a kapcsolati státusz amióta regisztráltam, szerintem a férjemnél is, de őszintén szólva egyszer se jutott eszembe megnézni, ki a francot érdekel a Facebook.. A tini kategória lejjebb van.
2017. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%

Jaj istenem...

A gyilkossággal egyenértékű probléma egyesek szerint az, ha két ember kirakja, hogy együtt vannak.

Én 4x raktam ki (4 kapcsolatom volt, már huszonéves vagyok de még mindig szeretem kirakni). Általában 1-2 hét után tettük ki. :)

2017. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem azért mintha védenék bárkit is, aki hisztizik a Facebookos kapcsolati státusz miatt, de:


"ki a francot érdekel a Facebook.."

Akkor minek vagy fent? Vagy nem értem.


A másik kedvencem meg, amikor állítja az egyik, hogy ő még csak nem is ismerőse a párjának. Akkor minek van Facebookja az ilyennek? Hát szomszéd Marit meg Józsi kollégát bejelöljük, de a szerelmünket nem?

Álszent egy világ ez.


Amúgy én telibe....., hogy mivan kint, vagy mi nincs, de ha megkérne rá a párom, hogy tegyem ki, nem hisztiznék hogy de az az én privát életem. Ja egy közösségi oldalon.

Na mindegy.

2017. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nincs kint a státuszom és hogy kivel vagyok kapcsolatban, de mivel van néhány közös képünk fent a párommal, ezért nem nehéz kitalálni, hogy kapcsolatban vagyok-e vagy nem.

Talán fél év után került ki az első közös képünk. Az is csak valami elmebajos volt. Azt hiszem a bakancsos lábainkkal egy külföldi túrán... :D

2017. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
10+ év után se, nem is lesz kint soha.
2017. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Micsoda az a Facebook? 🙃
2017. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!