Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy mindig én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig én vagyok aki jobban ragaszkodik a párjához?

Figyelt kérdés
Mert akárhány kapcsolatom volt eddig soha nem tudtam elhagyni senkit mindig engem dobtak. Az a baj hogy nagyon ragaszkodó típus vagyok és ha elhagynak akkor képes vagyok belebetegedni magamba őrlődni és ez nagyon fájdalmas. Mit tudnék tenni ez ellen? Pl hogy könnyen el tudjak engedni valakit. Mit tanácsoltok nekem? Meg sajnos rájöttem arra is hogy társfüggő vagyok. Ha nem megy egy kapcsolat én akkor se szállok ki belőle inkább szenvedek benne csak ne legyek egyedül.
2017. nov. 15. 04:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 30 éves vagyok és nő.
2017. nov. 15. 05:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz ez ellen tenni, ez nevelés, genetika kérdése, én is irigylem azokat, akik mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül vándorolnak kapcsolatról kapcsolatra. Vagy inkább mégsem. Mi legalább jobban megéljük ezt, szerintem.

Vannak ilyen férfiak, akik pont ilyenek.

2017. nov. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. :) Nyugi. Aki eldob, azért nem éri meg szomorkodni, meg ostorozni magad. :)
2017. nov. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Én szerencsére a legtöbb nővel ellentétben egyrészt nem vagyok társfüggő, másrészt addig vagyok egy kapcsolatban, amíg nekem az jó. Ha a másik fél már nem tisztel és becsül, vagy kiszerettem belőle, akkor egy percig sem lennék vele tovább, szerelem ide vagy oda, nem hagyom, hogy egyszerű átmeneti érzelmek miatt tegyem tönkre magam. Az a baj, hogy sok nő a realitás elé helyezi az érzelmeket és ez egy nagyon buta dolog, amit aztán a pasik szépen ki is használnak. Ha lenne önbecsülésetek, a pasik is becsülnének.


A ragaszkodás is egy olyan dolog, ami fejben dől el. Eldöntöd, hogy otthagyod, mert egy szemét és keresel mást. Vannak erős jellemű emberek, akiknek ez könnyen megy, mert szeretik magukat és nem szeretnek áldozat szerepben lenni, és vannak a gyenge, könnyen kihasználhatók.

2017. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hol van olyan férfi aki szereti az ilyen nőket és ő is ugyan úgy ragaszkodik. Mert én még olyannal nem találkoztam.Nekem olyan párom még sajna nem volt. A mostani meg egy bunkó önző alak kizárólag csak magával foglalkozik meg a munkájának a kocsijának és az edzésnek él ja meg a szüleinek.
2017. nov. 15. 08:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de még is válszoltad magadnak.

Amíg a személyiséged ilyen, nem tudsz másképp működni. Nehéz ügy...

2017. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se lehet megváltozni aki ilyennek született az ilyen is marad. Az ilyen emberkenek a legnehezebb az életük sajnos.
2017. nov. 15. 09:01
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem baj az, ha valakinek nagy a szíve, de válogasd meg, kivel jössz össze. Gondold át, eddig milyen emberekkel voltál, és tanulj belőle, legközelebb ne ugyanilyenekbe ess bele.

Legyél egy kicsit egyedül akkor is, ha ijesztőnek és magányosnak tűnik, dolgozz a saját magaddal való kapcsolatodon, és ha egészséges kapcsolatod lesz magaddal, akkor majd jobban meg fogod válogatni, kit engedsz be az életedbe.

2017. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!