Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik exei emlékéhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik exei emlékéhez?

Figyelt kérdés
Miért jó az valakinek, ha az exei emlékét őrizgeti, miközben a párjának (akivel elvileg több éve komoly a kapcsolata) mindig mocskosul beszél róluk, elhordva őket mindennek? Elmondja, hogy mennyire megalázták őt, kihasználták, de azért nagyon régi fotókat, szerelmi vallomásokat, sms-eket, emaileket, ilyen-olyan régen közös (már nem) felhasználói fiókokat (az ő nevükkel) stb. még őrizget. Nem értem. Ha annyira fáj a múlt és úgy megbántották, ahogy valóban mondja, akkor nem lenne jobb minden emléket kitörölni, nem pedig őrizgetni majdnem 20 éven keresztül?

2017. aug. 28. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom azért mert az is a múltjának a része és emlékezteti, hogy hol volt, hová jutott.
2017. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit mond a párod, amikor rákérdezel, hogy miért ragaszkodik ezekhez az emlékekhez?
2017. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk erről, mert ő nem tudja, hogy én tudok ezekről. Alapvetően jól elvagyunk, csak ezeket nem tudom hova tenni. "Cirkuszolni" emiatt meg végképp nem akarok, főleg, ha csak én csinálok ebből ügyet.
2017. aug. 28. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak fogadd el hogy így van és kész.
2017. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem tervezett egy közösêletet az ex-el és hatalmasat csalódott igy nagyobb is a seb ami nehezebben gyógyul be .A páromnak is vt előttem egy 4-éves kapcsolata de elmondása alapjàn inksbb olyan se veled sem nélküled kapcsolat volt és nem komoly volt .
2017. szept. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell cirkuszolni. Csak kérdezd meg, mi lenne, ha megszabadulna mindentől, ami az exeivel kapcsolatos. A tárgyi dolgokkal együtt a haragját is engedje el.
2017. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!