Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek egy olyan lánnyal, aki most pályakezdő és éjjel-nappal dolgozik, csak aludni megy haza szinte?

Figyelt kérdés
A lány hamarosan belép a munkaerőpiacra és kvázi csak vasárnap lesz szabad, mert közben továbbtanul. Estefelé érkezik haza hétköznap. Nem akar élete végéig ilyen tempóban hajtani, csak amíg elér egy bizonyos tudást, megszerez pár év tapasztalatot és stabilizálja a helyét. Amúgy családanya szeretne lenne, ezért is dolgozik olyan keményen, hogy biztos egzisztenciát teremtsen a leendő családjának. A szülei "csak" annyit tudtak érte tenni, hogy kitaníttatják, amúgy jelenleg semmilyen vagyona nincs.
2017. nov. 15. 16:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát az randizni mondjuk elég. És ennyi.

Gondolom csak vannak barátaid is, meg családod, meg hobbid, szóval még ezt az időt, amit írtál, se tudnád a párodra fordítani.

Keress olyat, akinek elég valami laza, "néha találkozunk dugni" jellegű kapcsolat, esetleg barátság extrákkal.

2017. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
De miért itt kérdezgeted az embereket? Ismerkedésnél közlöd az életmódodat, aztán meglátod. Biztos van olyan, aki hasonló helyzetben van, annak meg fogsz felelni.
2017. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
Én össze. Viszonylag sokat dolgozok, meg amúgy sem szeretem, ha éjjel nappal a nyakamon lógnak. Szóval ne aggódj, nem lesz baj.
2017. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Olyan párt kell keresni aki szintén ilyen cipőben van!Úgy fog működni hosszútávon is, igaz az a jó ha viszonylag egyszerre van szabadidőtök
2017. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem jönnék össze vele. Volt már karrierista barátnőm, soha többé olyat! Inkább legyen egy egyszerű titkárnő vagy akármi, de legyen időnk egymásra esténként, hétvégente.
2017. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a párommal mindkettőnknek fontos a karrierje és a tanulmányai is, így nincs azzal gond, ha valaki éppen sokat tanul vagy dolgozik. Mondjuk sokkal könnyebb úgy megoldani, ha összeköltöztök, és akkor a legrosszab esetben esténként és reggelente látjátok egymást. Tudatosan kell rá figyelni, hogy tudjatok minőségi időt tölteni együtt, és ne menjen a munka a kapcsolat rovására.


Szerintem keress olyat, akinek a tiédhaz hasonló életstílusa és céljai vannak, nagyon jó, amikor tudjátok egymást támogatni :)

2017. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én bevállalnám, okok:


-én is ezt csináltam

-két hét után kitalálnék egy jobb munkát,

hogy ne hajtsa szét magát

-szeretnék családot

-nincs mindennapos x óra beszélgetés

igényem,

-szeretem ha valaki gondolkodik a jövőn

-szimpi aki tud/akar keményen dolgozni


24

2017. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem.

minek, ha maximum vasárnap lehetnék együtt vele.


Akkor vállaljon kevesebb melót, és fizessenek felesbe (rezsi, etc.), de nekem nem férne bele, hogy h-sz dolgozik, vasárnap meg alszik vagy zombul.

2017. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

# 10


Ha így van, akkor eltúlzott a fenti kérdésed.

Tévednék?

Jobbára így dolgoznak sokan...reggel el, délután haza s hétvége szabad.

Hol itt a gond?

2017. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!