Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden nap sírok miatta, minden nappal úgy érzem, hogy rosszul döntöttem, hogy vele vagyok, egyre inkább elveszítem. Most mit tegyek? L/20

Figyelt kérdés
Párommal több éve ismerjük egymást és már egy éve együtt vagyunk. Igaz távkapcsolatról van szó és elválaszt egy országhatár, de majdnem minden hónapban találkozunk. Amikor együtt vagyunk feleannyi porblémánk sincs, míg interneten kereszül szinte minden apróságon összeveszünk. Megtiltja, hogy más fiúval beszéljek, pedig tudhatná, hogy őt szeretem, és nem csalnám meg, mégis állandóan téma az, hogy teszem a szépet más pasiknak akiket "mellette tartok". Egymás fb-jébe be tudunk lépni, én nem néztem bele egy levelébe se, de ő már számon kért minden soromért. Nagyon szeretem, tényleg előtte senkibe nem voltam még ennyire szerelmes, de úgy érzem hogy az őrületbe kerget. Próbálok dolgozni, úgy intézni a dolgokat, hogy szüleim (akik amúgy eléggé konzervatívak), engedjék hogy ideköltözhessen. Mindent megpróbálok tenni érte és nem veszi figyelembe. Ő eljárhat bárhova, beszélhet akárkivel, nem szólok érte, de ha én megyek egy héten valahová, akkor már veszekedés van belőle. Nekem nem lehet szavam, mert a végére én érzem magam egy utolsó sz.r szemét alaknak. Miattam szokott le az alkoholról, cigiről. Mondta is, hogy mennyire örül neki és ez az én érdemem, de mostanában megint rászokik és ez nekem annyira.. szemenköpésként ér. Szinte minden nap megbánt valamivel órákon át képes vagyok sírni, egyre inkább azt értem, hogy rosszul választottam vele, mert nagyon nem ez volt, mint ahogy meganni év alatt megismertem. Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem és mégis.. úgy érzem magam, mint aki ki van használva, akinek semmi nincs viszonozva.. Nagyon elkeserít a tudat..
2015. nov. 26. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Miért jöttél össze piás emberrel? Még a cigi hagyján. Miattad szokott le...maga miatt szokjon le az ember, ne más miatt.

2. Egy féltékeny gyökhuszár a srác a leírásból megítélve. Mert az még oké, hogy egymás hiánya miatt feszültebbek a netes beszélgetések, de az semmiképp sem az, hogy ő neki bármit lehet, te meg semmit nem csinálhatsz, nem beszélgethetsz másokkal. Ez gáz. Szerintem sérült a srác lelkileg, és ezzel a zsarnokoskodással kompenzál. Kell ez neked?


Komolyan nem értem, hogy az ilyen tajt parasztoknak hogyan lehet barátnőjük.

2015. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
ó ha függő, akkor mesterien manipulál:)
2015. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire féltékeny már most, mi lesz ha együtt fogtok lakni? Mondd el neki, hogy ez bánt téged, és így tönkreteszi a kapcsolatotokat
2015. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés csak az, hogy meddig akarsz várni, hogy ez megváltozzon.

És vajon van e így értelme valaha is összeköltözni.

Egyenlőre nem úgy néz ki h több lenne a jó mint a rossz.

2015. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Már a távolból is irányítgatni akar, parancsolgatni, játszmázni, bűntudatot kelteni, birtokolni. Akkor mi lenne, ha együtt is laknátok? Nem mehetnél egyedül a sarki kisboltba se, nehogy bepasizz ott, vagy menet közben?

Eleinte is ilyen volt, vagy csak nem akartad észrevenni ezt?

2015. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!