Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban élek hogyan ismerkedhetek az ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés

Főleg hosszabb párkapcsolatban élők véleménye érdekelne.

Van egy férfi akivel hasonló az érdeklődésünk,szimpatikus,de nem vonzódom hozzá. Viszont szeretném megismerni,beszélgetni vele. Hogyan tudnák közeledni felé úgy hogy ne értse félre a közeledést?

Sosem csalnám meg a párom,nem akarom hogy rosszat gondoljon rólam. Vagy hagyjam az francba az egészet?

23/N



2017. nov. 15. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Úgy mint egy barátnőhöz.
2017. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Egy a baj, ha ő meg akar dugni akkor addig fog küzdeni,még bebeszéli neked, hogy ő jobb mint a férjed párszor megpakol aztán kidob mert nem kell neki egy nő aki vihető!

Ha csak barátkozni akar akkor nincs gond!

2017. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok hülye,nem tudja senki bebeszélni hogy jobb fej mint a párom :D de amúgy értelek,volt is már rá példa,le is koptattam az illetőt pár hónap barátkozási kísérlet után. Persze tisztában vagyok vele hogy rám is mozdulhat a másik fél ilyen esetben,de szerintem vagyok annyira felnőtt hogy tudjam kezelni,és ki tudjak hátrálni a helyzetből. Habár ez a konkrét férfi nem egy olyan rámenős fajta,inkább csendes,visszahúzódó.Ezért is nem tudom hogyan nyissak felé úgy hogy ne higgyék azt hogy szeretőt keresek.
2017. nov. 15. 18:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt elmondod neki?
2017. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Volt már nyomulós pasi akivel csak barátkozni akartál, most itt a srác akit emlìtettél,biztos megkapsz te mindent a párodtól, hogy minden áron pasi barát kell??
2017. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

"Szerencsére nem vagyok hülye,nem tudja senki bebeszélni hogy jobb fej mint a párom "


Akarsz fogadni, hogy 2-3 hónap alatt úgy megpuhítalak, hogy önként jössz be az ágyba.

Rengeteg ilyet csináltam.

Mindenkinél van mindig jobb.

2017. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon egyértelműen figyelsz rá hogy ne adj kétértelmű jeleket, tudatosan nem flörtölsz, nem kezdeményezel testi kontaktust, és nyilvánvalóvá teszed hogy párod van, akkor a értelmesebb fajta nem hajt rád. Ha ne esik le neki, akkor jöhet a direkt beszélgetés: "Figyelj, én csak barátkozni szeretnék, mert hasonló az érdeklődésünk. Bocsi ha félreérthető voltam, de párom van, nem akarok kapcsolatot, úgyhogy döntsd el hogy ez így neked jó-e."

Ha ebből sem veszi, akkor lapát.

2017. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kell semmit csinálnod. Ha velem valaki jobban érdeklődő, attól még nem gondolom hogy rám hajt. Ha nekem is tetszik, akkor elhívom randira, de legkésőbb ilyenkor mondjad, hogy azt nem szeretnéd. De ha előtte említed a saját kapcsolatod egy két jó szóval, akkor aztán végképp nem okozol semmi normális embernek csalódást.


5: "biztos megkapsz te mindent a párodtól, hogy minden áron pasi barát kell"


Nem lehet mindent megkapni egy embertől, ezt csak a betegesen féltékenyek állítják, akik le akarják építeni a párjuk minden szociális kapcsolatát.

2017. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Párkapcsolatban élsz. Mi a f..nak akarsz ellenkező neműekkel ismerkedni? Nőben nem találsz olyat, akivel hasonló az érdeklődési körötök?
2017. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Nincs összefüggés.

Elme-elme kapcsolat létezik, nem férfi és nő. Ez csak illúzió.

2017. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!