Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem beteges a páromtól?

Figyelt kérdés
Viszonylag nagy mellem van (C), de elég magas lány vagyok, így az összhatásnál meztelenül nem tűnik olyan nagynak. Amikor megkérdeztem a páromat, hogy mi a véleménye a mellemről, ezeket mondta, ezzel sztem nincs is baj. Viszont ma mutatott egy olyan képet, vmi modell csajról, hogy ilyen pózban lefótozna engem és, hogy az én testemhez ekkora cicik jól állnának. Ez most komolyan normális dolog? 7 éve vagyunk együtt, de ez beteges, sokszor faggatom a melleimről, de ez, hogy más nőket mutogat nekem, mintha fognék egy pumpát és hirtelen felfújjom...

2017. nov. 15. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Te ezt 7 éve tűröd neki? :D Aszta. Te még nálam is türelmesebb vagy. :)
2017. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Szóval folyamatosan faggatod és amikor elmondja a véleményét, akkor megsértődsz? Nő vagyok, de ezt a logikát nem értem, ne haragudj. Egyébként hülyeségen túrázol.
2017. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az nem vélemény nyilvánítás, hogy az üzletben lefotózbegy csaj naptár és megmutatja, sztem beteges
2017. nov. 15. 18:15
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj meg fogalmazni.
2017. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kiakadásod beteges, elég erős önértékelési problémáid vannak.
2017. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De mindenre ez a válasz, hogy az önértékelés rossz? Télleg lassan már nekem mutatja a képet, hogy ki az akire a nyálát csorgatja és én önértékelésem a rossz. Ennyi erővel idajöhet és mutogathatja, hogy nézd szívem, legszívesebben vele kefélnék, nézd milyen jó mellei vannak, te is lehetnék ilyen... kb
2017. nov. 15. 18:33
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Na tessek. Megvalaszoltad magadnak a hisztiddel a kerdest, hogy nem normalis amit csinal.

Es most? Jobban fogsz aludni?

2017. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem normális, ha 7 és után még mindig a melled a téma... együttélés, család - ilyesmik volnának tán aktuálisak
2017. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok jobban aludni, csak kíváncsi vagyok más férfiak véleményére, hogy ez normális dolog e amit a párom csinál,
2017. nov. 15. 19:17
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Élő példa,hogy a nőknek csak a rossz kell! :D 7évig ilyen retardált mellett lenni gratula meg érdemled! :D 21F
2017. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!