Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? Számomra Ő tiltott gyümölcs! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Tatabányától nem messze, egy kisebb faluban lakom. De át járok suliba.Faluban utcánkban lakik egyik haverom. Körül belül 10 éve ismerem minimum, Ő egy évvel idősebb nálam, de suliban évfolyamtársam. Nagyon jóban vagyunk, voltunk mindig. És most, el kezdtem iránta érezni valamit...Úgy érzem, szerelmes vagyok belé! De, én tudom, hogy ezt tilos! Hogy esetleg én meg Ő.:( De nem tudom mit csináljak. És mindig ölelget, puszilgat, buszon mellém ül, törődik velem,(ahogy eddig), viszont most hogy én belé szerettem, mélyebben érint az egész! Egyszer beszélgettünk, majdnem elmondtam neki, már,hogy mit érzek, de megjelent előttem, mi lenne ebből az egészből, ha kiderülne, mind otthon, mind haverok körében, és sírva otthagytam inkább. Amikor meg kérdezte mi volt velem, nem tudtam mit mondani neki. Most mit csináljak? Mit mondjak neki? Szerintetek?? Előre is köszönöm! R
2010. máj. 31. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért nem lehet köztetek semmi? Lehet, hogy nem is olyan esélytelen ez a dolog, akkor meg minek kellene elfelejteni őt.
2010. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű mint az egyszeregy. Igen vagy nem. Amikor legközelebb együtt mentek valahova és tudod hogy más nem tud megzavarni, elmondod neki hogy mit érzel, és hogy Ő lát-e benne fantáziát. A többi meg megy magától. ÜDV23F
2010. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert ez aztán sokkal jobb?


Miért ítéled el egyből? Hogyha tényleg jóban vagytok, akkor ezen is túl kell lenneket valahogy, ha nem megy a dolog, legalább nem marad benned a kérdés hogy mi lett volna ha...


Ha meg sem próbálod jól nem járhatsz, és azt ne mondd nekem, hogy ez neked jó.

Legyél önző, aztán úgy is kiderül, ő hogyan áll hozzá.

2010. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, ha nem próbálod meg, akkor biztos, hogy nem is fog sikerülni.
2010. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze ez igaz:)

Csak...én a mások véleményétől eléggé tartok:(

2010. máj. 31. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, akkor a másik véleménye nem számít. Köztem és férjem között 14 év korkülönbség van. Gondolhatod milyen lavinát indított el 17 évesen a családi és baráti körben. De túlélte a szerelmünk. Ez jobban összekovácsolt minket. Próbáld meg, ha megvan az első lépés, utána menni fog minden. Próbáld meg, abból bajod nem eshet!
2010. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze én voltam 17 :))
2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!