Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy olyan nővel jövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan nővel jövök össze, akinek már van egy kislánya, mennyire elvárható tőlem, hogy a kislányt anyagilag ellássam?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy nővel (korombeli), akinek van egy 9 éves lánya. Anyám és pár barátom azóta azzal piszkál, hogy majd biztos nekem is be kell segítenem anyagilag a nevelésébe. Ez valóban így van? F28
2017. nov. 17. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne anyagilag besegítened?
2017. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várjál még ezzel egy pár hónapot, azután olykor valamennyi kis ajándékot vehetsz neki.
2017. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Megbeszélés kérdése. Ha nálatok fog élni, összeházasodtok mondjuk és közös kasszát nyittok, akkor gondolom igen, de be lehet osztani úgy is, hogy a nő fizetéséből meg a gyerektartásból raktok külön a gyereknek, de akkor a párod kevesebbet fog tudni a közösbe rakni.
2017. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha komolyra fordul a dolog köztetek, akkor elkerülhetetlen lesz, hogy némileg beszállj. De az elején, amíg csak randizik, nem hiszem, hogy kötelességed lenne, hiszen van a kislánynak apukája, aki támogatja (ez persze a későbbiekben is így lesz, de hátha megkedvelték addigra a kiscsajt is :) ).

Én anyukám második házasságában születtem, van egy féltesóm. Apukám nevelte fel bátyámat, neki nem okozott gondot, de ma már bátyám támogatja őket, apukámat is, hiszen 10 éves kora óta neveli (bátyám lassan 40 éves).

Szóval, ha komolyra fordult a dolog, szerintem nem kéne garasoskodni, hiszen te is nevelni fogod, hozzád is kötődni fog a kislány. És ha te kedves vagy vele, ő is az lesz (ideális esetben, persze).

2017. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Eddig is megvoltak a te támogatásod nélkül.


Miheztartás végett: én pl. 80 ezer gyerektartást kapok két gyerekre, plusz a családi 28 ezer, és az adókedvezmény (30 ezer). Ez ugye tisztán 138E Ft, két gyerekre. Szerinted kell rájuk bárkinek költenie?! Ne röhögtess. ;)

Szokjatok már le erről a baromságról, hogy egyedülálló anya csak eltartót keres.

2017. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3%
Igen, kell rá költened. Mi ebben a gond? Előre tudod, mibe vágsz bele. Már ha komolyra fordul. Csak dugni akarod pár évig, akkor nem.
2017. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne támogass olyan gyereket,főleg így az elején,aki nem a tiéd.Van apja is annak a gyereknek.
2017. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
# 5/6 Most ez, dicsekvés akar lenni, mennyit szedsz össze a két gyerekkel?
2017. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát azért azzal nem dicsekedhetett, mert 40 ezer/ gyerek nem olyan sok, egy átlag gyermektartás. A kérdezőnek, nem kell beszállnod az ovi, suli, különóra, ruha stb. fizetésében, ajándékokat vehetsz, viheted kirándulni, nyaralni,de másra ott vannak a szülei (már ha él mindkettő).
2017. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gondolom most is élnek valamiből, nem? Tehát nem szorulnak a támogatásodra.
2017. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!