Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gyakori, hogy pénzügyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyakori, hogy pénzügyi okból akarnak a nők minél hamarabb barátot?

Figyelt kérdés

Egyik lányismerősöm mondta, hogy részben azért is jó, ha párkapcsolatban van, mert akkor a havi költségei kb az egyharmada szoktak lenni ahhoz képest, mint amikor egyedülálló, és így a fizetéséből több marad másra költeni.


Amit én észrevettem, az az, hogy a nők általában sokkal jobban sürgetik azt, hogy olyan párt találjanak, akivel tartós kapcsolat lehet, és az én meglátásom szerint gyakran már ló helyett szamárral is összejönnek, csak hogy ne legyenek egyedül. Létezik, hogy ebben nagy szerepet játszik a pénzügyi megfontolás? Itt még nem is arról van szó, hogy gazdag pasit keresnek, csak szimplán arról, hogy lehet valakivel felezni a havi költségeket, pl albérlet, rezsi, kaja, plusz a szokás szerint a férfi mindig többször hívja meg a barátnőjét akármire, mintsem fordítva.

Ez gyakori, hogy sok nő ezért is akar minél hamarabb kapcsolatban lenni?



2017. nov. 17. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van egy férfi ismerősöm, aki mindenféle bűntudat vagy problémázás nélkül rámegy bármilyen nőre, pedig otthon várja a felesége és a kisgyereke. Most akkor minden férfi ilyen? Na kb ezzel egyenértékű a gondolatmeneted.

Már hogy felmerült benned az általánosítás azt jelzi, hogy nem vagy túl okos.

2017. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!