Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ha nagyon szeretem a barátnőmet viszont a szex az kevés is és nem is a legjobb?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt és nagyon szeretem de nem túl gyakran(kb 2hetente és nem azért mert nem tudunk hanem mert mindig fáradt,még reggel is.Vagy fáj a feje,télapó stb)Ha viszont le is fekszünk akkor is csak én teljesítek az ágyba.Szerintetek ezért hülyeség szakítani?
2017. nov. 18. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne erőltessétek.
2017. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg vele megbeszélni a dolgot, Mást aligha tehetsz, ha nem akarsz szakítani.

Szex is fontos egy kapcsolatban, ha a két fél nem aszexuális. Szóval ha neked nem megfelelő a dolog és a partnered nem hajlandó közreműködni a probléma megoldásában, akkor célszerű olyat keresni akivel jobb az összhang.

2017. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A szexen kívül viszont szinte minden tökéletes és csak ez a baj.

Meg ő is akarná csak nincs kedve hozzá(női logika xd).

2017. nov. 18. 12:04
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez nem "női logika". Szed fogamzásgátlót?
2017. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymásra hangolva szexuális téren. Lehet, több figyelmességre vágyik ahhoz, hogy megjöjjön a kedve. Mindenképp beszeljetek erről és fokozd az intimitást, próbáld kipuhatolni, mi az ami őt tűzbe hozza. Ha végképp nem megy, az baj, mert hosszútávon az esetek legtöbbjében nem működik e nélkül a kapcsolat.
2017. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem noi logika, hanem vagy tablettat szed es nincs libidoja, vagy aszexualis, vagy valami nem jo neki veled a szexben csak nem meri elmondani. Ha egy no szexelni akar veled, akkor nem fogja azt mondani, hogy "jaj akarom de nincs kedvem". Ez netto bullshit csak.
2017. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen esetben nincs kedvem a szexhez: ha menstruálok, és a méhem ki akar szakadni a helyéből. Ha fáradt vagyok, akkor is van kedvem, mert imádok szexelni a párommal.
2017. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem max menszesz első napján nincs kedvem. Figyelj ő ilyen tipusú. Változni ez nem nagyon fog. Ha minden más tökèletes akkor el kell döntened hogy elfogadod - e így, vagy a szex fontosabb
2017. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen kisétvágyú volt?
2017. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem szed tablettát.

Nekem eddig nem panaszkodott, és a hangok alapján élvezte(látszott rajta hogy nem megjátszás).És van hogy rám mászik csak tovább már nem nagyon szokott menni a dolog.

Lehet azért ilyen mert sokat stresszel a tovább tanulás miatt?(Mindketten érettségi előtt állunk).

2017. nov. 18. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!