Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek így van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így van értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Van 3 munkahelye, max akkor látom, mikor hajnali 2-3 fele bemászik az ágyba heti 1-2 alkalommal (nem élünk együtt), a szexhez fáradt ilyenkor (mert előtte 13-14 órát pörög a munkahelyén, rohangál, vendéglátásban van). Majd másnap kitántorog reggel 6 fele és ennyi. Nem is beszélünk, nincs szex, max telefonon tartjuk a kapcsolatot, amikor a többi munkahelye engedi (napi kb 1 óra), de akkor is lélekben máshol jár. Hétvégén a harmadik munkája után szoktunk találkozni, ilyenkor minden olyannak tűnik mint régen, élettel teli, vidám, szeretem. Lassan 1 hónapja elmaradnak az ilyenek is, mert inkább hazamegy, mert xy rokonának most van a szülinapja, vizsgázik hétfőn az egyetemen, műteni viszi a kutyáját, migrénje van és éppen hány stb. Értem én, hogy ez csak februárig fog tartani, utána visszatér a nyugis tempójához (suli + 1 (!) munkahely), de elértem a türelmem határához. Most hívott fel, hogy mi lenne, ha inkább a ma délután helyett inkább vasárnap találkoznánk... Szóval megint eltolta és lehet megint nem fogunk találkozni. Lassan nem tudunk úgy beszélni telefonon, hogy nem veszünk össze valamin.

Én nem látom értelmét így a kapcsolatnak, hogy távoli barátok vagyunk és ennyi.


2017. nov. 18. 11:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Neki 2 órányira van Budapest (ott van az egyetem + 2 munkahelye), én meg korán kelek, nem fogok ennyit eltölteni közlekedéssel mikor alapból fél óra alatt beérek a lakásomtól. A családja meg alapból utál, nem fogok jó képet vágni hozzájuk, talán 3-4 alkalommal jártam náluk. A MÁV jegy se olcsó, barátnőmnek meg bérlete van. Ez is feszültség nálunk mostanában, hogy sose vagyok hajlandó átmenni hozzájuk és mindig neki kell jönnie...
2017. nov. 18. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!