Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért enged le minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért enged le minden nő 2-3-4év után egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok nő sír itt, hogy egy férfi miért csalja meg,válik el tőle,kezd el inni vagy egy fiatalabb nővel akar élni. De mind a 3 hosszú kapcsolatomban az a tapasztalat, hogy később már csak az a fontos, hogy a férfi pénzt keressen és nevelje a gyereket. Nekem 6-7év után is fontos lenne a sok csók,simogatás,összebújás és szex de a nőt már ez nem érdekli...

2017. nov. 19. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert már megvan a gyerek, a papír ,(házasság) és már letojhat mindent, kb össze vagytok láncolva.
2017. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem (nöként) 30 év után is fontos a "sok csók,simogatás,összebújás és szex", csak ehhez a férfinek is tenni kell valamit, és föleg nem azt, hogy "pénzt keressen", a gyereket meg nem igazán a férfiak nevelik...
2017. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Én világéletemben edzettem és diétáztam, cseréltem a ruhatáram, és figyeltem a külsőmre. Nyilván öregszem, tehát nem ugyanúgy nézek ki, de nem vagyok igénytelen.


Exem ettől függetlenül hízott vagy húsz kilót, és szexelni sem akart. És ő szakított, mikor kérdeztem, hogy nem teszünk e közösen valamit ez ellen és én főztem neki egészséges ételeket.


Erről ennyit. A férfiak ugyanúgy rohadtul bele tudnak kényelmesedni egy kapcsolatba, ne legyenek illúzióid.


N

2017. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy most millió kivétel fog írni... Én is rendszeres sportolok, nem dohányzom, imádok táncolni, masszírozni, sétálni, részt veszek a házimunkában mégis ez mind kevés. Lehet mert nem vagyok egy nőverő bunkó az a baj...
2017. nov. 19. 08:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az összes eddigi párom szerint pizsiben smink nélkül nézek ki a legjobban... Nem tudom, talán ez is okozhatja ezt.

Nem volt még ilyen sok éves kapcsolatom, tehát nem tudom.

Szerintem ilyen hosszú idő le lehet ülni beszélgetni erről egy kapcsolatban, nem pedig inni és/vagy megcsalni a nőt. Egy kapcsolatba energiát kell fektetni. Tehát ha az egyik fél elkenyelmesedik, mert lehet ilyen, akkor a másiknak ezt jeleznie kellene, hogy zavarja őt.

2017. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:
84%
Tehát akkor a napi siránkozó kérdést olvashattuk újnak álcázva.
2017. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem engedtem le 8 év alatt, nem is tervezem... Bár én biztos ufo vagyok, mert elválni sem szeretnék, és a mai napig szerelmes is vagyok a férjembe. Sőt, még nagyobb ufo-ság, teszek is érte, hogy működjön a házasságunk. :)

Igen, fontos az, hogy a férjem csodálatos apa, és az is, hogy legyen miből élnünk. De a lehető legőszintébben ki tudom jelenteni, hogy ha segélyből, a híd alatt, száraz kenyéren kellene élnünk, akkor is vele maradnék, és ugyanígy szeretném őt, mert nem az anyagi biztonságot szeretem, amit nyújt a családja számára, hanem az embert.

2017. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Egy ilyen kapcsolat sincs az ismerettségi körömben.

Arra gondoltál már esteleg, hogy egy kapcsolat két félen múlik? Ha te semmit nem teszel bele a kapcsolatba, de cserébe elvárod a szexet meg a babusgatást, akkor valószínűleg nagyon hamar elege lesz a nőnek belőle. Aki nem tesz a kapcsolatért, az nagyon hamar megöli a másik fél szerelmét. Egy kapcsolat ellaposodása, az intimitás hiánya mindkét fél hibája egyaránt.

2017. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi mindketten szeretünk enni és főzőcskézni, úgyhogy néha felszalad pár kiló, majd vissza(kis megszorítások, esti séta, több mozgás) de ezért persze tenni kell.
2017. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De csak nekünk kell tenni érte? Virágra gondoltok? Az, hogy egy nő 2évig nem borotválja a lábát és inkább nem megy strandra az is az én hibám?
2017. nov. 19. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!