Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért enged le minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért enged le minden nő 2-3-4év után egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok nő sír itt, hogy egy férfi miért csalja meg,válik el tőle,kezd el inni vagy egy fiatalabb nővel akar élni. De mind a 3 hosszú kapcsolatomban az a tapasztalat, hogy később már csak az a fontos, hogy a férfi pénzt keressen és nevelje a gyereket. Nekem 6-7év után is fontos lenne a sok csók,simogatás,összebújás és szex de a nőt már ez nem érdekli...

2017. nov. 19. 08:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Költőnő egyszer már tényleg megkérdeztem ezt kb.11 hónappal ezelőtt, tényleg naponta beírom... Egyébként te boldog ember vagy gyerekekkel? Nem hinném.
2017. nov. 19. 17:02
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Virágra gondoltok?

---

Nem, nem virágra gondoltak az előttem szólók. Hanem arra, hogy szentelj figyelmet az asszonykádnak. Ne csak a testét, a lelkét is öleld meg néha. Érezze a figyelmedet, a törődésedet. Nehéz pontos receptet adni. Az én feleségemnek pl mindennél fontosabb, hogy a hétvégi nagybevásárlásokra én vigyem el. Van jogsija, van kocsija, javarészt ő dönti el, hogy mire mennyit akar otthagyni, mégis fontos neki, hogy ott legyek.

Néha ilyen (számunkra) apróságnak látszó dolgok döntenek.

2017. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Költőnő? ***** válasza:

Nem szeretnénk gyereket, de nem hinném, hogy ez esszenciális a boldogsághoz. Ketten, együtt. Igen, annak érezzük magunkat.

Engem soha nem láttál általánosítani, max az itteni rinyakórus esetében.

2017. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés!!:)

Tényleg a nagy világban csak ezt tapasztalom, hogy 2-3 max 4 ....évig minden oké és utána a nő le enged, ki tudja hogy miért?

Vagy azért mert már meg van mindene és nem kell fáradoznak azért hogy......

Vagy ráunt mindenre , férjére , szex vele stb.....inkább keres szex partnert.

Nem azt mondtam hogy a férfi részéről nem volna megcsalas, de csökken-e a szakítások, félrelépések száma, ha a nő máshogy fogna föl ezt a dolgot. Szerintem.

Persze nem védem , fényezem magunkat , vannak rossz férfitarsaim is , de az én tapasztalatom hogy a nő a hibás.

Bocsi hölgyek!!:(

Persze van olyan férfi akinek már meg van a kapcsolata -1-2-3 hónapja és se virág se puszi nincs, már nem fáradozik ez miért, hiszen meg van mindene.

Leget hogy a szerelem átmegy szeretetre és megszűnik minden ami a múltban volt , de nálam miért nem?

2017. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha ilyet tapasztalsz, utsó, akkor valószínűleg sokat hazudsz a kapcsolat kezdeti szakaszában. Nem rosszból mondom ezt! Evolúciósan belénk kódolt viselkedési minta, hogy az ismerkedési, udvarlási (SZÉP-tevési) fázisban hazudunk a másik nemnek. Noha öntudatlanul, de igyekszünk mindenben a szebbik arcunkat mutatni, erősebbnek, szebbnek, jobbnak, ügyesebbnek, életrevalóbbnak mutatkozni, mint amilyenek valójában vagyunk. A csajok inkább csak a külsőségek terén csapnak be minket, amikor különféle alakformáló ruhadarabokkal, szépítőszerekkel változtatják el a külsejüket, mi pasik a szövegünkbe rejtett információk révén érjük el a kívánt hatást. És minél inkább akarjuk a kiszemelt nőt, annál inkább hajlunk a kezébe ígérni a Nagygöncölt, meg az összes csillagot.

De más különbség is van. Nekünk pasiknak a biztonságérzet saját lényünkből fakad, míg a csajok, ha tudtukon kívül is, de tőlünk várják ezt el. Ennélfogva nekünk nem okoz akkora megrázkódtatást, ha a rózsaszín köd elillanása után azt vesszük észre, hogy az orrunknál fogva vezettek minket, és nem is olyan szép a nő, mint elsőre hittük. Nekik azonban komoly traumát jelent, hogy pont az a személy, akitől a biztonságot várják, az "hazudott" nekik.

2017. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!