Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a régi szerelmet lezárni?

Figyelt kérdés

Még 4 éve megismertem egy srácot, akivel 2 hétig randizgattunk, de utána közölte velem, hogy ezt inkább hagyjuk, amit akkor nem értettem, mert minden jól ment, nagyon jól megértettük egymás és volt közöttünk rögtön egy ilyen kapcsolat, mintha már 100 éve ismernénk egymást. Sőt az utolsó találkozásunkkor közölte, hogy kedvel...

De a kapcsolatot

nem szakítottuk meg, de én pár hónappal késöbb elköltöztem, messzire.

Majd egy évvel később visszamentem látogatóba (ennek az egy évnek a második felében folyamatossan írtunk) és szinte minden nap találkoztunk, amíg ott voltam. Olyan volt, mint régen. Én nem akartam lépni, mert ő volt az aki véget vetett a kezdődő kapcsolatunknak egy éve, de ő se lépett.

Majd mikor hazamentem, nem írt többet, ha én kerestem, akkor ilyen lerázósan válaszolt.

Majd pár hónappal késöbb megint ott voltam és ő mondta, hogy találkozzunk, de utána mindig kifogásokkal jött... majd végül az utolsó napomon találkoztunk.

Nagyon jó volt, sokat beszélgettünk, sétáltunk, majd mikor hazavitt a szállásomra én mondtam, hogy elszeretnék mondani neki valamit (még mindig teljesen belé voltam bolondulva) és szerintem tudta, hogy mit akarok mondani, mert megkérdezte, hogy miért nem akkor mondom el neki majd, amikor a legközelebb találkozunk, de én mondtam neki, hogy most szeretném.. Két percig ott küzködtem, hogy, hogyan mondjam el, hogy én többet szeretnék mint barátság, de nem sikerült, megölelt, egy nagyon hosszú ölelés volt, majd amikor elengedett végre kinyögtem, hogy én többet szeretnék tőle. Erre kaptam egy nemleges választ, majd megint megölelt, de úgy éreztem, hogy neki is fájt, hogy ezt ki kellett mondania.

Ez volt 3 éve, azóta csak interneten beszélgetünk évi 2-3 alkalommal.

Nekem több mint 2 éve van egy komoly kapcsolatom, akivel nagyon jól megvagyunk és nagyon szeretem. Viszont mégis néha eszembe jut ez a srác, főleg, mert nem értem az egészet, ezeket az össze-vissza jeleket.. És ő volt az első fiú akit szerettem. Én nagyon el szeretném engedni, de nem tudom, a lezáratlanság miatt.



2017. nov. 19. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mar van baratod koncentralj arra o van meletted nem a masik ha nehez is felejsd el es koncentralj a jelenlegi kapcsolatodra
2017. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de ez nem komoly kapcsolat, h 2 éve együtt vagy valakivel és közben más után epekedsz, esetleg mellette még találkozgatsz is a régi plátói szerelmeddel. Ezt gondolod te komoly kapcsolatnak? Inkább csak egy vár számodra a jelenlegi párod, h ne legyél egyedül. "Nagyon szeretem", aha, akkor már rég befejezted volna a sráccal való írogatást. Párod ezzel tisztában van? Vagy tudja, h kommunikáltok és h ő kicsoda?
2017. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled te nem zártad le. Magyarul te akartad kidobni?
2017. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!