Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmenthető még ilyenkor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Megmenthető még ilyenkor egy kapcsolat? Vissza lehet hozni a régi szerelmet?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyunk párommal ő 32 én 25, hasonló érdeklődési körünk van és nagyon hasonló a jellemünk is amiből kezdetben voltak félreértések de mára már nincs. Tegnap este bevallotta hogy habár még szeret de már nem érzi azt a nagy szerelmet amit régen. Én eléggé megijedtem mert nem akarom elveszíteni,harcolni akarok érte... este viszont csinált nekem vacsit mert előtte 2 napig nem találkoztunk és írt smst hogy már nem bírja ki hogy ne lásson... végre a sex is inkább szeretkezés volt majd egész éjjel ölelkeztünk reggel is még sokáig csak heverésztünk összebújva , majd csinált nekem ágyba reggelit és kávét, beszéltük is hogy picit megint közelebb kerültünk egymáshoz érzelmileg. van esetleg valami "praktika" amivel fel lehet ébreszteni a szerelmet? vagy csak az idő alakítja?
2015. júl. 29. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem egy ido utan atalakul szeretette. A langolo nagy szerelem nem tart egy eleten at akarki akarmit mondjon. Ha passzoltok egymashoz es szot ertetek akkor lehettek boldogok szerelem nelkul is. En ferjnel vagyok es szeretem a ferjemet, de mar nem vagyok szerelmes bele, de tudom o az aki mellett letudom es akivel erdemes leelnem az eletem.


26 N

2015. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, de azért nem mindegy, hogy ez 2-3 év alatt jön így el vagy mondjuk 10-15 év után. Mennyi ideje vagytok együtt? Én egyszer voltam hasonló helyzetben, és ott pl ez a rész az utolsó felvonásban volt. Bár ő nem mondta, hogy nem érez már nagy szerelmet, de utalt rá és a tettei is árulkodtak erről.

Sztem ha csak pár éve vagytok együtt, ez a vislkedés jelezheti azt, h szeret, tisztel, mint nőt, de vágyik valami újra. Annyit tehetsz, hogy leülsz és megbeszélitek ezt, hogy hogyan tovább, párod mit érez, mit szeretne? Ha ott kitérő választ ad, akkor bizonytalan önmagát illetően, talán maga sem tudja h mit akar még, akkor érdemes várni egy kicsit és több ilyet csinálni, amit leírtál, de ha inkább arrafelé hajt, hogy mondogatja, h ő nem érez már úgy és igazából nem akar bántani, stb. akkor sztem ott már az idő sem segít.

2015. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Jól írja az alső válaszoló, a szerelem múlik. Nem arról van szó, hogy utána már nem szereted, hanem arról, hogy egy ideig van csak az az érzés, hogy nem tudsz rajta kívűl másra gondolni, és semmi nem érdekel, csak ő. Fontos marad számodra és szeretsz vele lenni, "visszatérsz a valóságba".

Ilyenkor szokták néhányan azt érezni, hogy ez már nem szerelem és itt vége a dolognak. Ez az időszak valóban vízválasztó, de ahhoz, hogy ezt átvészeljétek, mindketten kelletek.

Ja és még egy fontos dolog. Nagyon figyeljetek egymásra és egymás igényeire.


31F

2015. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ő egyenlőre nem szeretné ha vége lenne. Azt mondja hisz benne hogy visszatalálunk egymáshoz. Most reggel is váltottunk üzenetet pedig nemrég váltunk csak el hogy hiányzik a másik. A baj hogy nagyon nagyon friss még a kapcsolatunk. csak abban bízom hogy ha folyamat azt érzi mellettem hogy boldog akkor talán helyre állnak a dolgok...
2015. júl. 29. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! "A baj hogy nagyon nagyon friss még a kapcsolatunk." ez mit jelent mennyire friss?
2015. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most egy ideje együtt vagytok, vagy nagyon friss a kapcsolatotok?

Mi az ami miatt félreértések voltak, miért távolodtatok el egymástól (a párod szerint)?

Így elég nehéz válaszolni.

2015. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt. de igaziból picit többnek tűnt mert minden nap minden percbe együtt voltunk. volt régen egy vitánk amikor azt hitte hogy én szakítani fogok vele, holott nekem meg se fordult a fejembe és azt mondja ott akkor vmi megszakadt benne.
2015. júl. 29. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hónap után elmúlt a szerelme? ha tényleg el szakadt benne valami akkor talán ki kellene mutatnod neki, hogy mennyire szereted őt.
2015. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sikerült helyrehozni egyenlőre happy minden, remélem így is marad :)
2015. aug. 6. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!