Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, egy újabbért?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jól döntöttem-e, ebbe szeretnék segítséget kérni tőletek?

Volt egy 4 éves kapcsolatom. Folyamatos vita volt, a családomat nem fogadta el, és 3 évig csak én jártam hozzá folyamatosan, a családi programjainkra nem jött el, és tiszta idegbeteg volt ha a családom szóba került?

Mióta fizikai munkát végez, azóta más lett a természete, nagyon aggresszív lett, és sokszor hozzá se lehetett szólni mert letekerte az emberek fejét?

Nagyon szerettem a hibáival is, de végül szakítottam egy másik lány miatt vele?

Azóta folyamatosan hívogat, és írkál Facebookon/itt-ott ahol elér?

Tiltottam, de akkor máshonnan ír/másik számról hív?

Megváltozna értem azt mondta, de 2 éve is volt egy ilyen hullámvölgy, ott is megigérte, és nem lett belőle semmi, és csak nyeltem?

Most van egy új lány, vele 2 hete kavarok, nála is aludtam már, és nagyon jó felé haladunk?

Ti adnátok még egy esélyt az új kapcsolatnak, vagy megpróbálkoznátok az új lánnyal?


Köszönöm a választ előre is!


2017. nov. 19. 23:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Elnézést a sok kérdőjelért, de másképp nem tudtam közzétenni.

Az viszont lemaradt, hogy én 24 vagyok, az új lány 18, a régi 20.

2017. nov. 19. 23:35
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne erőltesd, ami nem megy! Viszont nem biztos, hogy egy 18 éves a legjobb választás. Nagyon fiatal, lehet, hogy kialakulatlan.
2017. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A 2 hét semmi.

Én nem adnék új esélyt neked. Ha a hibám miatt szakítasz, az más, de itt ez csak maszlag, összeszedtél egy új csajt, míg megvolt a régi.

2017. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy adj neki még egy esélyt!

Általában az ilyen bántalmazók szoktak fűt-fát ígérni, hogy visszacsalogassanak, rövid ideig tartják magukat.

Aztán semmi sem változik.

Nem tudom mi a baj lehetett a családoddal (ha egyáltalán volt), de én akárhogy utáltam volt párom családtagját, mégis elmentem azért hozzájuk.


Élvezd az életet az új lány mellett, ne hagyd, hogy elrontsa a legszebb éveidet az exed.

2017. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3

Már szakítottam vele, és másnap kezdtem vele komolyabb dolog felé menni, csaj mellett sose próbálok mást összeszedni, csak ha kivágtam.

Itt az esély kérdés arra szólt, hogy megéri-e nekem adni a régi barátnőmnek esélyt a javításra, vagy folytassam az újjal. De sajnos már megigérte párszor hogy javít. 2-3 hétig hibátlan volt, de utána visszajött a régi természete.

2017. nov. 19. 23:45
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Én feljelenteném zaklatásért az exet.
2017. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az új lányt válaszd, a régivel nem lenne olyan már, főleg ha már többször ígérgetett fűt fát.
2017. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne egyik csaj ágyábòl a másikba ugrálnod. A régi barátnőddel nem működik a kapcsolat, ez nyilvánvaló. Időt kellene hagynod, hogy elgyászold az előző kapcsolatot. Hiába vagy Te a pasi, hiába Te szakítottál, biztosan megvisel téged a helyzet. Nagyon nem jó ötlet elmenekülni az érzèseid elől. De ha már behülyítetted az új lányt, akkor próbáld meg vele.
2017. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából régóta gondolkodtam a szakításon. Több mint 2 hete szakítottam vele, de nem éreztem rosszul magam. Szoktam rá gondolni, a régi szép emlékekre, de nem fáj.
2017. nov. 20. 01:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges próbálkoznod a régivel, ha eddig nem ment, nem fog megváltozni. Nyiss mások felé, ha ezzel az új lánnyal nem jön össze, majd mással esetleg. Ami rossz, azt nem kell erőltetni.
2017. nov. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!