Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, egy újabbért?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jól döntöttem-e, ebbe szeretnék segítséget kérni tőletek?

Volt egy 4 éves kapcsolatom. Folyamatos vita volt, a családomat nem fogadta el, és 3 évig csak én jártam hozzá folyamatosan, a családi programjainkra nem jött el, és tiszta idegbeteg volt ha a családom szóba került?

Mióta fizikai munkát végez, azóta más lett a természete, nagyon aggresszív lett, és sokszor hozzá se lehetett szólni mert letekerte az emberek fejét?

Nagyon szerettem a hibáival is, de végül szakítottam egy másik lány miatt vele?

Azóta folyamatosan hívogat, és írkál Facebookon/itt-ott ahol elér?

Tiltottam, de akkor máshonnan ír/másik számról hív?

Megváltozna értem azt mondta, de 2 éve is volt egy ilyen hullámvölgy, ott is megigérte, és nem lett belőle semmi, és csak nyeltem?

Most van egy új lány, vele 2 hete kavarok, nála is aludtam már, és nagyon jó felé haladunk?

Ti adnátok még egy esélyt az új kapcsolatnak, vagy megpróbálkoznátok az új lánnyal?


Köszönöm a választ előre is!


2017. nov. 19. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az efölötti kérdésedben azt írtad 1 hónapja szakítottatok és másnap ismerted meg a lányt, akit azonnal megdugtál volna, ha felállt volna.

Tudod, hol kamuzz!

2017. nov. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nehogy belemenj...koncentrálj az új kapcsolatra!!!
2017. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2éve már kapott esélyt nem? Változás? Semmi. Már a kérdést sem értem. Irány az új kapcsolat.
2017. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!