Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog amit megbocsátottál a párodnak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

A szívemre teszem a kezem, és lassan 5 év alatti kapcsolatban, nem tudok mit mondani.

Vicc nélkül, csak ilyet tudnék: a frissen felmosott padlóra bejött cipővel...de ennyi, meg megette az utolsó szelet sütit.

2017. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Orrbafingott 69-ezés közben. :)
2017. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Már nem vele vagyok, de a megcsalást egyszer elnéztem.
2017. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Amikor kritizálta a gyereknevelési szokásaimat. Vagy hogy állandóan " elhagyja" a kocsikulcsot ( ide rakja, oda rakja, nem tudja hová).
2017. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Megcsalt. Egy férfival. Azt mondta, részeg volt és csak ki akarta próbálni. Hosszú, nehéz hetek után békültünk ki.


26/L

2017. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
megcsalás de már bánom
2017. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%

Olyan durva dolgokat még nem éltünk meg, de ha legdurvább kell, akkor

pl. úgy ette a morzsás kaját, hogy tányér nélkül flangált a frissen porszívózott padlón.


Az elektromos borotva használata után eltakarított a füriben - elmondása szerint, de én mégis találtam egy-egy szőrszálat a polcon lévő alapozóm kupakjánál a menetben :D. Ez engem mindig kikészít, de nem ölök érte, persze.


Úgy hívta át a szomszéd barátunkat, hogy én pizsamában voltam még a lakásban. Sőt, előfordult, hogy úgy hívott át barátokat, hogy én még nem tudtam kitakarítani :(. Nem szeretem, ha úgy fogadunk valakit, hogy nincsen rend :D.


Ezek a mai napig megtörténnek velünk otthon, de már csak nevetek rajta :D...fejlődtem azóta annyit, hogy ezek ne legyenek vérnyomásnövelő problémák :D.

2017. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Milyen kicsinyes dolgok, te jó ég :D
2017. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Megbocsátottam neki, hogy kétszer is szakított velem. Hogy az egy hetes nyaralás alatt a baráti társasága előtt szinte levegőnek nézett. Hogy azt hazudta, volt egy másik csajjal, amikor nem voltunk együtt (mondjuk máig talány, tényleg hazugság volt-e). Hogy bunkó módon beszólt nekem néha-néha a kapcsolatunk alatt.

Biztos van még, de hirtelen ennyi jut eszembe. Szerencsére már nem vagyunk együtt.

2017. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
8-as ugye? Én is röhögök magamon...de azért vagyunk, hogy tapasztaljunk, tanuljunk :) :).
2017. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!