Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az ha párunk akivel élünk tartja a kapcsolatot az exével?

Figyelt kérdés
Nem tagadom hogy féltékeny tipus vagyok,de ok nélkül nem szoktam patáliát csapni!A párommal 5 éve vagyunk együtt a fent említett exét jól ismerem hisz egy helyen dolgoztunk mindannyian!Amikor megismertem a párom ,tudtam hogy az exével barátok de ez nem is zavart még akkor annyira!Együtt voltak évekig aztán szétmentek majd nemsokkal azelőtt hogy engem megismert ismét az ágyig melengették a kapcsolatot amit persze tagadott én abban a tudatban voltam hogy ők tényleg csak barátok,de aztán minden kiderült!Azt mondta hogy amikor engem megismert megszakított vele minden kapcsolatot ,de a csaj továbbra is járt a nyakára,szóvá tettem hogy ez nekem nem tetszik aztán az ex eltűnt,legalább is én így gondoltam!A párom hazudott nekem évekig arról hogy tartják a kapcsolatot ,csak hogy kiderült hogy igen is beszélgetnek SMS-nek,emailezgetnek stb.Meg is érteném hisz egy helyen dolgoztak,csak azt nem értem hogy miért kellett titkolni?!Ha szóba jön az ex vérig sértődik és úgy védi mintha aranyból lenne,ez normális?!Vagy csak tényleg én fújom fel?
2017. nov. 8. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Normális. Te meg idegbetegnek tűnsz.
2017. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg nem az.
2017. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem ilyen szinten nem lenne az nekem sem.


Nem kell szembeköpni egymást az utcán, de bőven elég ha fél évben egyszer megkérdezik egymástól, él-e még kb, az smsezegtések, emailezgetések, stb elég sokunknak nem tetszenének.


A másik meg az, hogy erről az elejétől hazudik.

Ha nincs ebben semmi, akkor miért kell titkolni?..

Valószínűleg azért, mert fordított esetben neki sem tetszene.

2017. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen rendben lehetne a kapcsolatod attól, hogy egy vagy több exével jóban van. Én mindegyikkel igyekszem. Ő meg alapvetően gyáva, de konkrétan azért titkolódzik és hazudozik, mert egy birtoklómániás hárpia vagy.


Ha ez az összes bajod akkor hagyd békén. Ha meg minden másban ilyen ellentétes életfelfogásotok van, akkor hagyjátok egymást békén.

2017. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez szép volt,igazán köszönöm!Remélem egyszer te is kapsz hasonlókat a párodtól..
2017. nov. 8. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudom, hogy néha szokott beszélni a férjem az exével. Nagyon diszkréten intézi, így egyáltalán nem zavaró. Nem az együtt töltött idő rovására megy, és nem titkolózik róla, de kéretlenül nem is köti az orromra. (2-3 évente beszélnek egy kicsit) Biztos van, akinek ez sem férne bele, nem tartaná normálisnak. Szerintem ez így oké. A Te eseted Kérdező, hogy hazudik meg titkolózik a barátod, nagyon nem jó. Tényleg nézz egy kicsit magadba, miért nem lehet veled őszintének lenni?
2017. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem az esküvőmre majdnem egy exem csinálta meg a hajam, csak végül úgy döntöttem, hogy simán befonom előző este és hagyom lógni, mert az akkor még fenékig érő szőke hajam úgy volt a legszebb. :) A férjem egy szóval sem mondta, hogy zavarná ez. Ő pedig a mai napig hetente jár abba a társaságba, ahol a nagy, beteljesületlen plátói szerelmével is találkozik, mert közös a hobbijuk.

8 éve együtt vagyunk, soha, egy percre sem okozott problémát egyikünk exe sem. A titok neve bizalom. :)

2017. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező párja a szakítás után összejárt szexelni az exével. A Ti párjaitoknak is dugópajtija volt az ex?
2017. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8: azért ex, mert volt szex. Szakítás előtt, után, két szakítás közben stb. A mostani barátnőm sokszor szokott szakítani, mire végleg, úgyhogy garantáltan szexelt szakítás után, szerintem kb. az összes hosszas kapcsolatával egyet kivéve. Ez engem őszintén szólva semennyire nem érdekel.
2017. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Az ex nejemmel én is tartom a kapcsolatot, jó a viszony, néha összejárunk beszélgetni úgy kb havi 4 szer. Amikor épp nem volt barátnőm akkor ilyen alkalmakkor szex is volt köztünk.

Ha van barátnőm akkor a szex tabu, sose csalnék meg senkit. De ilyenkor is szoktunk találkozni néha és beszélgetünk.

A mostani barátnőm (1,5 éve vagyunk együtt) iszonyúan féltékeny az EX nejemre, eleinte elmondtam neki ha találkoztunk, abból mindig balhé lett, féltékenykedés veszekedés, cinizmus.

Mostmár nem mondom el, nem akarok konfliktust. Ettől függetlenül sose csalnám meg, ezt csak ő gondolja így a női agyával, hogy ha találkozunk akkor biztos szex is van.


Szerintem a te párod ugyanebben a cipőben jár, rákényszerült hogy hazudjon.

2017. nov. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!