Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legnagyobb dolog amit megbocsátottál, elnéztél a párodnak?

Figyelt kérdés
kort, nemet is légyszi, és hogy mióta vagytok együtt. Ha több apró dolog volt amit "el kellett már néznetek" azt is leírhatjátok. köszi :)
2013. máj. 8. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogy hosszú ideig még az exével lakott, amikor már velem járt.
2013. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hogy nem létezik :(
2013. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A régi társamnak sokmindent elnéztem, rendszeres alkoholt, sok idióta havert,a kik nálunk csöveznek hajnalig, hogy alig foglalkozott velem hónapokon át, hogy a szülei előtt be kellett fognom a szám, akkor is ha épp szidtak, hogy ő kövér volt mint egy disznó, de én vagyok az, akinek fogynia kell még pár kilót, és sorolhatnám reggelig. 5 év után a más csajok után rohangálásnál dobtam be a törölközőt. A következő kapcsolatomban magasra tettem a lécet és megérte! Nem kell elnéznem dolgokat, mert sosem tenne olyat, amivel bánt. Évek óta nem történt olyasmi, amibe bele tudnék kötni, vigyázunk egymásra nagyon. Sokat szenvedett ő is, én is, és megbecsüljük és tiszteljük egymást.
2013. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Megcsalást.22/L
2013. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
3 éve vagyunk és eddig egyszer sem kaptam május kosarat mert mindig elfelejtette de azért elment horgászni... Rosszul esett mert a barátnőim kérdezgették hogy kaptam-e és mondtam hogy nem amolyan szégyen érzetem volt 18/L
2013. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

hogy a nem hajtotta fel a wc ülőkét! :)



22/L

2013. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Soha nem tesz olyat amivel megbánthatnak. De pl: a megcsalást és ha megütne nem nézném el,de tudom hogy ilyet soha nem tenne.

6 éve vagyunk együtt, augusztusban lesz az esküvőnk! :)

2013. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A folyamatos hisztiket,féltékenységet (amire semmi oka sincs).

15/L

2013. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

először pár hónapig csak szexre kellettem neki, addig más lányokkal is "kavart", és ez egy fél évvel később kiderült

nem csalt meg, ezt tudom

21/L

másfél éve vagyunk együtt

2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"3 éve vagyunk és eddig egyszer sem kaptam május kosarat"

az meg mi a túró? :D

2013. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!