Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor úgy érezzük legszíveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor úgy érezzük legszívesebben meghalnánk, vajon tényleg meghal bennünk valami?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
talán, egy kicsit. én is sokszor éreztem így az utóbbi időkben, nagyon sokszor. de ha meg is hal ilyenkor valami, tudom hogy van ember aki feltámaszthatná bármi is halt meg bennem, csak nem fogja. de ami nem öl meg az megerősít, és azon kívül hogy egy mondás, ez tényleg így is van szerintem.
2010. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, akkor valami részben meghal bennünk. De ez nagyon fontos, hogy csak részben. Attól, hogy valaminek egy kis szelete elpusztul, a többi még él, csak engedned kell, hogy más is megtalálja.
2010. jún. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, meghal, de ettől születsz később újjá! :) És ez sokkal jobb!
2010. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, meghal - 1,5 éve nem is tudtam szerelmes lenni úgy átgázolt rajtam egy csaj.

De most jött egy másik lány aki teljesen levett a lábamról, az életem adnám érte annyira szeretem :$

22F

2010. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bennem meghalt szinte minden érzés.
2010. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bennem úgy 6 évre halt meg minden érzelem(rajtam is valaki átgázolt,de úgy h 6évig szenvedtem noha rövid kapcsolat volt...sajnos utána én gázoltam át másokon)....aztán elmúlt:)újra szerelmes lettem én is....
2010. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg bizony. Fentebb is látszik a többi hozzászólásból, hogy általában emberi kapcsolatok okoznak ilyen halált. Újraéleszthető az így meghaló dolog, de idő, türelem, elengedés, önismeret kell hozzá.
2010. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!