Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a szüleit, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a szüleit, nem bírnak engem?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos kapcsolatom egy lánnyal.

Eléggé messze lakunk egymástól, ezért nekem aludnom kell valahol ahhoz, hogy találkozzunk. 1x engedték meg a szülei hogy ott aludjak, utána mondogatták neki hogy megbánták hogy megengedték, és le utcalányozták a lányt (hozzátenném, semmi nem történt, külön aludtunk).

A szülei azon a véleményen vannak, hogy 1 fiú/lány = 1 élet. Ami azt jelenti, hogy az első legyen neki örökké.

Nos, én vagyok neki a harmadik pasi, és ezt nem nézik jó szemmel sem az apja, sem az anyja.

Találkozni kéthetente engedi, de akkor is úgy, hogy szobát kell kivennem.

Mikor kérdeztem tőle, hogy jöhetek-e még, azt mondta mind a kettő, hogy persze, bármikor. Amikor ott voltam, jó pofiztak végig, röhögcséltünk egész este a szüleivel, elvoltunk mint a befőtt. Ezután akárhányszor kérdezem nem kapok rá választ, csak a lányuktól, hogy megint le utcalányozták hogy idehozná a pasit, és elhordják mindennek.

A lányt nagyon szeretem, és ragaszkodunk egymáshoz.

Mit tudnék kezdeni azzal, hogy ne legyen ilyen távolságtartó az anyja és apja? Hogyan érhetném el, hogy legalább találkozni engedjenek a lányával hétvégente, ne csak 2 hetente?

Nem szeretnénk külön útra menni, szeretnénk együtt maradni.

Viszont a lány nem szeretné ha írnék az anyjának/apjának, mert szerinte az csak rontana a helyzeten. Minden egyes nap sír, hogy hogyan viselkednek vele a szülei.

Mikor ott voltam, volt egy olyan beszólása (anyósom a barátnőmnek) hogy ott helybe beleépítettem volna a falba.

Én 24 éves vagyok, ő 18.

Bármit írok neki Facebookon nem válaszol, csak megnézi.

Küldtem neki üzenetet, bemutatkoztam neki rendesen magamról, arra se kaptam egyetlen választ sem.

Minden héten kérdezem tőle, hogy találkozhatok-e a lányával, de erre sem kapok választ.

Mindig kitér a válasz elöl.

Hogyan tudnánk ezt a problémát megoldani úgy, hogy a mi kapcsolatunk megmaradjon?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


2017. nov. 22. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Voltam én is "gyerek", voltak nekem is pasijaim és átéltem már pár dolgot, ezért gondoltam megkérdezem: 100%-ig biztos vagy benne, hogy a szülők nem akarnak látni és a lány igazat mond?
2017. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

* véletlenül elküldtem bocs.

Csak mert nálam is volt olyan pasi, akinél anyunak azt mondtam, hogy mondja meg neki hogy nem engedi hogy nálam aludjon. De nekem erre megvolt az okom.

2017. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Ő nem tud felutazni hozzád? :/

Mondjuk hülye egy helyzet, nekem már sajnos hiúsult meg egy kapcsolat, csak mert egy gyökér az anyja.

2017. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gyanítom hogy igazat mond, mert minden nap beszélünk, és minden egyes nap sír, hogy veszekedett vele az anyja.

Az anyja Facebookon nem is válaszol nekem, csak megnézi az üzeneteket. Ebből gyanítom, hogy velem van bajuk.

2017. nov. 22. 18:45
 5/14 A kérdező kommentje:
K*rvának tartják hogy már az első találkozónál ott altatott maguknál. Szó szerint a szemébe mondják. Ott voltam.
2017. nov. 22. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Egyrészt nehéz nekik elfogadni, hogy nem tudják tovább befolyásolni, irányítani a lányt. Másrészt meg elmaradott gondolkodásúak. Ne vedd magadra, nem kell ebből nagy ügyet csinálni. 18 éves, őszintén szólva abszolút semmi beleszólásuk, hogy kivel van együtt. Az az igazság, hogy ez örök probléma lesz, amíg a lány nem áll a sarkára. Ezt neki kell megoldania, neki kell elszakadni a szülőktől, és nem hagyni magát befolyásolni. Ha ezt nem tudja megtenni, akkor 30 év múlva is a szülei fogják ugráltatni, és beleszólni a mindennapi életetekbe. Próbáld megbeszélni vele, hogy vegye már észre mit csinálnak a szülei. Ha nem képes kiállni velük szemben értetek, akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2017. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem engedi le hozzánk. Túl korainak tartja, és a városát se hagyhatja el hogy velem találkozzon. Nekem kell leutaznom.
2017. nov. 22. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Mi???

Ez magyarországon van?

Vagy valami elvont közösségben? Falu helyen szoktak így viselkedni, a begyöposödött falusiak.

Volt ilyen velem, szerencsére sikerült megoldanom, nehezen, de sikerült.

Kitartást!

2017. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen. Ipolyszögben lakik, 1500 fős falu. Sajnos maradiak a szülei.
2017. nov. 22. 18:53
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha 18 éves elmúlt,költözzön hozzád,mert így ennek nem sok értelme lesz.
2017. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!