Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve vagyunk együtt, részemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk együtt, részemről csak szeretet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő 24, én 29. Ő csinos és szeret (érzem, tudom), eljegyzést, családot akar. Megért, elfogad, az van, amit én szeretnék (nem is tetszik), picit naiv és butus, de aranyos. Szüleim 54, 59, nincs még unoka-erre tekintettel néha úgy gondolom, legyen, elleszünk.. De! Néha (még) szeretnék szerelmes lenni, így házasodni, stb. Valahol várok egy okos, öntudatos lányra, aki önmaga és ettől szép..

Mit tennétek?


2010. jún. 1. 10:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
elmennék qurvázni egy jót majd elvenném az asszonyt, aztán boldogan élnénk míg meg nem halnánk.
2010. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
63%
Hát boy nagyon úgy néz ki a dolog hogy nem a legmegfelelőbben választottad be a leányzót. Azt tudom javasolni hogy a szüleid miatt gyereket ne vállalj be hisz ez a Te élted. De viszont azt javaslom hogy valamivel lendítsd fel a kapcsolatodat és ha végképp nem megy akkor mondj búcsút a kedvesednek. Remélem segíthettem. ÜDV23F
2010. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
65%
Banyek mi a fenének akarod elvenni? Azért hogy utána félrekefélj, és úgyis elválnátok ? Mert ez borítékolható. Engedd el azt a lányt, legyen neki is esélye arra, hogy megtalálja a neki való férfit, te nem az vagy és ő sem neked.Szüleid kedvéért meg nem szabad gyereket csinálni.
2010. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Igen. De mással vajon nem járok-e ugyanígy? Nem ez az élet rendje, h néhány év elteltével csak a szeretet marad?

Máris segítettetek, legalábbis más szempontokból látni az ügyet.

2010. jún. 1. 10:43
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
6 év hosszú idő. Meggyőződésem, hogy minden szerelem elmúlik egyszer és átalakul szeretetté, ragaszkodássá. Ha el tudod fogadni úgy, ahogy van, feltétel nélkül tudod szeretni, ahogy Ő Téged, akkor szerintem mással sem lesz jobb a dolog 6 év után. Nosztalgiázz, gondolj azokra az időkre, amikor még szerelmes voltál, csináljatok olyan programokat, mint akkor, elevenítsétek fel azokat az időket, szeresd az értékeiért és becsüld meg. Nincsen örökké tartó szerelem, ha van, akkor nagyon ritka. 35/F
2010. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Ha 50 éves voltál megérteném az indokaidat. De így huszonévesen, nem szabad csupán szeretetben élni.. Nagyon hosszú évek állnak még előttetek. Ki fogod bírni, félrelépés nélkül? Nagyon bizonytalan vagy,én nem nősülnék a helyedben.
2010. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, ugyanabba a cipőben vagy mint én.

Én elvettem, és elvagyunk szerelmes az nem vagyok.

ELtelnek a napok, gyereket tervezünk.

Én félredugok rendszeresen, és azt mérlegelem hogyan lehetne elmenekülni ebből a kilátástalan mocsárból, ahol telik az idő, de olyan mintha mindig ősz lenne.

Lelépni nem fogok tudni összeköt a hitel, ha lelécelek semmim nem marad, de annyira unalmasan kilátástaélan, hogy gyakran játszok a gondolattal, hogy megérné azt a pár 10milliót, hogy újra legyen értelme az életemnek.

MINDENT MEGAD, SZERET, IMÁD, csak én nem érzem ugyanezt.


A tanácsom, hogy AZONNAL lépj le. Nehéz lesz rohadt nehéz, és minden biozonnyal bánni fogod amikor nem találsz még hasonlót sem, de higyj nekem ez így nem élet, csak vegetálás.

2010. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Attól tartok én is, amit írtatok, de mindegyiktől.

Egyrészt mással is eddig jutok, másfelől így házasodni zsákutca.. Ezt (is) elkerülném valahogy, na, meg ezt is: http://www.youtube.com/watch?v=phYWLOotC7M

2010. jún. 1. 11:25
 9/39 anonim ***** válasza:
52%
jaj elvesztegettél 6 évet az életedből....a csajnak van annyi esze,hogy 6 év után még eljegyzési gyűrűt se kapott tőled,és áááá hogy lehet ilyen naív egy nő...nyugi van még időd,szakíts vele,és azt tedd,amit igazán akarsz....
2010. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el még egyedül is sokkal sokkal jobb, mint egy ilyen időpazarló kapcsolatban.

Nincs garancia arra, hogy 10 év mulva jobb lesz, sőtt simán előfordulhat, hogy sokkal rosszabb lesz.

Ha így maradsz úgy jársz mint én, jövőkép semmi, és napi 3-4 órát azon meditálok, hogy mennyivel más lehetett volna, ha időben lelépek.

2010. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!