Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napi szinten találkozom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szinten találkozom az exemmel. Akik voltak hasonló helyzetben tudnátok tanácsokat adni, hogyan lehet lezárni?

Figyelt kérdés

Nyáron lezárult egy 3éves kapcsolatom és a szakitás feldolgozása jól is haladt,de egyetemen egy csoportba járunk és amint visszatértünk nagyon sok érzés visszaerősödött. Azóta már sokkal jobban tudom kezelni a helyzetet a kezdeti kínok után és én is tudom magamba h nem passzolunk össze. Mégis úgy érzem, hogy így nem tudom teljesen lezárni őt és ez teljesen annak köszönhető ,hogy minden nap találkozok vele. Akik voltak már ilyen helyzetben tudnátok tanácsokat adni nektek milyen dolgok, módszerek segítettek?

22F



2017. nov. 24. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hú, szegény. Nekem középiskolában volt ez. Egész negyedikben. Először nem beszéltünk egyáltalán, elültünk egymás mellől, nem bírtam szinte látni sem. Zavarban voltam, feszengtem. Aztán sok-sok hónap után picit jobb lett a helyzet, ekkor már néha szóba álltunk, de nem tudtam igazán túltenni magam rajta, amíg el nem ballagtunk. Alig vártam azt a napot. De elballagtam, és azonnal, mintha elvágták volna. Utána osztálytalálkozón évek múlva jött, jópofizott, nem is értettem, hogy valaha hogy állhattam vele szóba.

Sajnos kellett hozzá, hogy már nem járjunk egy suliba.

A gyomorgörcsös időszak az nem tartott tovább a szakítás után egy hónapnál, utána már csak egy ilyen feszengős, bár ne kéne vele egy légtérben lennem érzés volt..


Tudod, tanácsként annyit tudnék adni, hogy talán ha előbb váltok a totál befeszült, rá se nézek szituból a néha odalökök egy ez volt a lecke, hányas lett a dogád emberi kommunikációból álló szinte semmilyen sima átlag osztálytársi kapcsoaltra, akkor könnyebb lett volna. Talán. Ez a befeszülős rész nagoyn rossz volt.


Hát itt meg is tanultam, hogy házi nyúlra nem lövünk. És többet soha, sehol...


Hát sok sikert!

2017. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, megvan a veszélye, ha egy azonos társaságból lesz párod. Viseld el, vagy másik csoportba járj, ha ez lehetséges.
2017. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!