Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet menteni azt a kapcsolatot, amiben nagyon eltérőek a szexuális igények?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, több éve együtt vagyok a párommal. Már a kapcsolat elején kiderült, hogy nem azonosak a szexuális igényeink sem a minőséget, sem a mennyiséget tekintve. Mivel akkoriban nagyon vak voltam a szerelemtől, azt hittem, hogy majd hozzá fogok szokni, hogy heti egyszer akarja csak 25 éves férfi létére... De mostanra meguntam. Nekem szenvedélyes társ kéne, de ő nem akar kompromisszumot kötni, pedig én kötöttem ezzel, nem is kicsit. Mi a megoldás? Párterápia? Szakítás? Meg lehet ezt így menteni?
2017. nov. 24. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Uborka?
2017. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet, már össze sem kellett volna jönnöd vele, ha nem passzoltok össze.
2017. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

ne csodálkozz ha csapzott hajjal copfba fogva,mackó nadrágban,kinyúlt pólóban jössz mész a lakásban azt várva,hogy letámadjon.


mondjuk igaz ami igaz 25 évesen én egy ilyet is szétdugtam akár minden nap.

2017. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindig is megvolt a különbség, ne erőltessétek! Keress olyat, akivel passzoltok!
2017. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, nem vagyok ilyen. Mindig csinosan vagyok felöltözve, és minden nap igényesen, tisztán és ápoltan várom haza, akármennyit is dolgoztam aznap...
2017. nov. 24. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Kuka.
2017. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem lehet megmenteni és felesleges.
2017. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A szex a kapcsolat része, ha nem működik és nem is bírtok egymáshoz igazodni, akkor fölösleges erőlködni. Főleg 22 évesen leragadni egy olyan pasi mellett, akinek ennyire másak az igényei.
2017. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyanezert van lapaton az en pasim. Rgy uj elettarsat akarok vagy egy szeretot.

Probaltam megmenteni 2 even at,de erre nincs megoldas. En dogos vagyok,masoknak tetszem.

N

2017. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam csak én még szültem is egy gyereket. A falat kaparom. Neked legyen eszed, ne járj így
2017. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!