Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet menteni azt a kapcsolatot, amiben nagyon eltérőek a szexuális igények?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, több éve együtt vagyok a párommal. Már a kapcsolat elején kiderült, hogy nem azonosak a szexuális igényeink sem a minőséget, sem a mennyiséget tekintve. Mivel akkoriban nagyon vak voltam a szerelemtől, azt hittem, hogy majd hozzá fogok szokni, hogy heti egyszer akarja csak 25 éves férfi létére... De mostanra meguntam. Nekem szenvedélyes társ kéne, de ő nem akar kompromisszumot kötni, pedig én kötöttem ezzel, nem is kicsit. Mi a megoldás? Párterápia? Szakítás? Meg lehet ezt így menteni?
2017. nov. 24. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Pedig hozzá lehet szokni. Én már havi 1 alá redukaltam pedig a napi volt rendszeres.
2017. nov. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni. Én fiúként voltam nagyon hasonló helyzetben az exemmel,de nálam a végégére a heti 1 se volt igaz. Hitegettem magam,hogy más lesz és próbáltam is fellendíteni a helyzetet semmi sikerrel.Ott tapasztaltam meg, hogy van aki ilyen igénnyel "születik" és ez ellen nem lehet tenni.21F
2017. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam az exem az elején kétnaponta igényelte a nagy lámúr idején. Aztán volt hogy már én könyörögtem nő létemre a heti egyért. Totál leamortizált önbizalmilag, pedig csinos nő vagyok, kapom is a visszajelzéseket.

Nem éri meg leragadni mellette, pláne nem 22 évesen!

2017. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!