Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán ezért marad benne annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ezért marad benne annyi nő egy rossz kapcsolatban? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Bár egyre több ember fogadja el (sőt szereti meg) az egyenjogúságot, de azért még mindig rengetegen gondolják azt, hogy egy lánynak élete során maximum 2-3 partnere lehet, különben egy utolsó ribi...


Nem gondoljátok, hogy azért ragaszkodik sok lány az aktuális pasijához, mert nem akarja gyarapítani a számot? Hiába rossz a kapcsolat, fél, hogy az új barátja lenézi őt, mert nem ő az első/második/harmadik.


Mit gondoltok?


És szerintetek hány pasi fér bele, vagy mennyitől számít ribinek egy nő?


2017. nov. 25. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg inkább gyávaságból.

Szerintem az egyenjogúság tök jó dolog, amíg nem csak az azzal járó jogok, hanem a kötelezettségek is kellenek. Amikor valaki csak a jogokat kéri és a kötelességekre azt mondja, hogy "az a férfi dolga" (stb.), onnantól kezdve nagyon visszás az egész.

Akit érint, nyugodtan pontozzon le ;)

2017. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom a környezetemben, hogy általában azok nem mernek lépni, akik nem állnak úgy anyagilag, hogy a férfi nélkül is meg tudjanak állni a saját lábukon, akár felnevelni a gyereket, ha már van.


22/N

2017. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez így nettó baromság.
2017. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem is baromság
2017. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Volt egy kérdés, hogy "Szerintetek hány pasi után számít ribinek egy lány?" (Amit az előbb be akartam linkelni, de csúnya szó van benne, így nem engedte az oldal)


Ott volt egy válasz: Hááát, ha volt korábban egy egyéjszakás kalandja, azt még nehezen megbocsátom, de nagyon kompenzálnia kell...


Mi van? Nem megcsalta, hanem X évvel ezelőtt lefeküdt egy pasival, amit úgy tűnik, mélyen meg kell bánni, különben nem kell senkinek...


Ha meg több is volt, akár kapcsolat, akár egyéjszakás, akár barátság extrákkal, sok esetben le kell tagadni, vagy úgy alakítani az életet, hogy ne legyenek ilyenek, pl benne maradni örökre egy kapcsolatban, akármilyen is.


Különben ribi leszel...


De javítsatok ki, ha tévedek, én csak örülök, ha tévedek. :)

2017. nov. 25. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle idióta ír ide, te meg készpénznek veszed? :)
2017. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Tapasztalatom: nők a férfi pénze miatt, maradnak rossz kapcsolatban hosszú évekig. Vagyis férfival eltartatják magukat, mert lusták dolgozni. Szakítanának, akkor nőnek kénytelenek lenne elmenni dolgozni.
2017. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak ilyen felfogású emberek is, de azért nem ez a jellemző. Engem sosem érdekelt ki mit gondol, magasról teszek mások véleményére. Ha nem érzem jól magam valakivel akkor nem maradok mellette.
2017. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A ribiségnek semmi köze ahhoz, hogy hány kapcsolatod volt, két teljesen más dolog a kettő.

Egyébként inkább az önbizalomhiány meg lelki sérülések, gyengeség miatt maradnak rossz kapcsolatban.

2017. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!