Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én reagálom túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én reagálom túl? Ez így lenne normális? Mit tegyek hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés

Két és fél hónap van mögöttünk más a barátnőmmel de az első hónap után nála felszállhatott a rózsaszín köd mert egyetlen hét sem telt el nézeteltérések nélkül. Ugyanis az a helyzet hogy a barátnőm kollégista és hét közben eddig szinte minden nap együtt voltunk de az órák miatt azért nem vagyunk 5 napig sülve főve együtt átlagban 7-ből 4 napon át olyan 3 órát mikor egymással tudtunk foglalkozni. Tudom hogy ez nem olyan kevés de szerintem friss "szerelmesek" között egyáltalán nem is sok. Azonban ami szemet szúrt nekem először az az volt hogy hétvégén alig alig ír vissza mert a családjával és a barátaival van. Persze ezt megbeszéltük miután felemlegettem semmi gond nem volt abból ha azért napi szinten volt kapcsolat...


Azonban az már szembetűnőbb volt hogy a barátaival minden hétvégén bulizik és sokszor csak egy ilyen "ovis korunk óta legjobb barátok vagyunk" kategóriájú sráccal kettesben! És a barátnőm azért szeret inni és ezért féltem ilyenkor de mikor felhoztam h értse meg h nem örülök h kb minden hétvégén talizik egy sráccal ráadásul van h kettesben és rengeteget beszél vele hét közben is miközben nekem hétvégén jó ha 5 6 kis rövid választ visszaírt... Jó ebbe is beletörődtem.


Felvetettem neki hogy mi lenne ha itt maradna (mondjuk havonta egyszer) hétvégén h együtt is tudjunk bulizni meg h el tudjunk tölteni együtt úgy egy napot h ne a sulival kelljen foglalkozni de azt mondta h értsem meg h neki haza kell mennie neki szüksége van a barátaira meg a családjára ezért nem fog itt maradni... Akkor arra kértem hogy jöjjön fel előbb vasárnap mondjuk délutánra h akkor kicsit többet lehessünk együtt természetesen azt sem tette meg viszont a barátnőjéhez felutazott 3 órán Pestre ráadásul egy hétvégét már ott is töltött nála... ezek voltak a leggyakoribb dolgok amik kiakasztottak de ami végképp kiverte a biztosítékot az az volt h múlt héten mondta nekem h túl sokat vagyok vele..nem tud magára meg a tanulásra koncentrálni... értsem meg h tanulnia is kell ezért ne találkozzunk annyit hét közben...

És ráadásul egy régi osztálytársa aki szintén kolis mondta h üljenek össze tanulni ... és a barátnőm meg az osztálytársa plusz még 4 srác összeültek tanultak is ... meg filmeztek hajnal 3-ig! És engem meg lerázott konkrétan h túl sokat vagyok vele... mert hetente 4-szer 3 óra neki túl sok.


Ezek után kérdőre vontam h nem veszi észre magát h egyértelműen többet van a barátaival mint velem? Erre jött a válasz mert velük hetente egyszer tud találkozni....meg h már ki is ábrándult belőlem mert azt látja h el akarom tiltani a barátaitól...még neki állt ezek után feljebb.. mondtam h oké akkor most szakítsunk? mert nekem ennél több kell... azt mondta nem tudja de ez a sok kiakadás ami szerinte teljesen jogtalan teljesen kiábrándította meg h megfullad ebben a kapcsolatban és azt mondta egy hetet kér arra h átgondolja ezt az egészet h akarja e így folytatni addig semmilyen formában ne keressük egymást...


Sokan mondták h egy idióta vagyok h még ezek után vele vagyok de nagyon szép lány és az első hónapban mindig mondta h nálam jobb pasi nem is létezik meg akkor tényleg sülve főve együtt voltunk... én nem ezt várom csak azt h azért ne a barátai hanem a párja legyen a legfontosabb... lehet én is túlreagáltam valamit de azért nem tartom ezt normálisnak akkor sem.. és maximálisan megértem h fontosak a barátai de egy párkapcsolatban szerintem alap elvárás h a szerelmed az első és nem a barátaid. Mit gondoltok ha nem keresem 2 3 hétig akkor észhez térhet még ha szeretett korábban? Lehet ebből még valami? :| Nem szeretném elveszíteni...



2017. nov. 26. 14:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Szeretett korábban". Akkor nem múlt volna el ilyen rövid idő alatt. Azt meg azért nem várhatod el, hogy egy pár hónapos kapcsolat fontosabb legyen neki mint az 1000 éves barátságok. Próbálj meg ne ennyire tapadós lenni, menj el te is bulizni, találkozz a barátaiddal!

Valószínűleg marhára nem illetek össze.

2017. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Csak azok kedvéért akik később olvassák, vagy érdekli őket mi lett a folytatás mert hasonló szituban vannak...

Őszintén elbeszélgettünk erről az egészről és saját bevallása szerint sosem vette ezt annyira komolyan mint én és sosem szeretett úgy mit én őt már az elejétől fogva sem, sőt volt h inkább örült h most nem tudunk találkozni... ezek után közös megegyezéssel szakítás lett a vége. Jó pár válaszolónak igaza volt abban h nem illünk össze. Azért köszönöm mindenkinek!

2017. nov. 30. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!