Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mástól van gyerekem, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mástól van gyerekem, szerinte helytelen hogy együtt vagyunk. Összeköltözzek vele így?

Figyelt kérdés
Sztori: 25 vagyok, van már egy előző kapcsolatomból egy kisfiam. A jelenlegi párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Jól bánik a gyerekkel, ő is 25, úgy tűnik szereti, elfogadja. Lenne egy albérlet, dec 1-től költöznénk. Viszont ő mindig is, és most is felhozta , hogy szerinte nem helyes, hogy mi együtt vagyunk, és szerinte nekem a gyerek apja mellett lenne a helyem, nem pedig vele( az apja is ezt szajkózza neki..) szerintetek tényleg a gyerek apja mellett lenne a helyem?! Akivel mindig csak a vita volt màr? Összeköltöznétek egy ilyennel aki így vélekedik? Egyébként elmondása szerint szeret, érzem is, bár mostanában egyre több a vita, de én szeretnék esélyt adni hogy hátha egy családként jobb lenne. De nem értem minek van velem, ha szerinte nem helyes hogy együtt vagyunk..
2017. nov. 26. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

"De nem értem minek van velem, ha szerinte nem helyes hogy együtt vagyunk.."


Miért nem kérdezed meg tőle?

2017. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem ezt az egész szituációt.


El kellene döntenie a férfinak mit akar.


Te nem akarsz exeddel az tény.


Az is tény hogy nem 2 féfi van a világon összesen valamivel több.

2017. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem költöznék vele így össze. Szinte elküld magától, hülye kifogásokkal. Nem ragaszkodik hozzád, menekülne, csak gyáva nyíltan megmondani.
2017. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
4: vagy valamiféle lelkiismeretfurdalása van. Vagy ilyen a világnézete, hogy a gyereknek az apával van a helye, ha törik ha szakad.
2017. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
O nem akar veletek csalad lenni, csak fosik eled allni.
2017. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem akar veled összeköltözni.

Semmim köze ehhez az exednek.

Ha nem jöttök ki a gyerek apjával, akkor miért lenne mellette a helyed?

2017. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De azt mondja , hogy akarja az összeköltözést. Nyilvàn ha fosna, akkor mostmár hogy komolyabb tétje van( albérletfizetés, rezsi, összebútorozás, pakolászás) , megmondaná, mert változás készül..
2017. nov. 26. 17:29
 8/15 anonim ***** válasza:
"és szerinte nekem a gyerek apja mellett lenne a helyem, nem pedig vele" - ennel vilagosabban sosem fogja kimondani neked.
2017. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen változás készül?
2017. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az összeköltözés. Irjátok páran hogy nem akar/nem mer. Akkor minek vág bele?

Nem kevés pénz, idő, energia egy összeköltözés. Semmiképp sem tudnám, ha akarnám sem (de nem akarom) kényszeríteni. A döntés az övé, ezért nem értem, hogy ezt mondja, hogy a gyerek apja mellett lenne a helyem, de közben teljesen be van sózva a közös lakástól, meg azt mondja hogy AKARJA. Akkor most mi van szerintetek?!

2017. nov. 26. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!