Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mástól van gyerekem, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mástól van gyerekem, szerinte helytelen hogy együtt vagyunk. Összeköltözzek vele így?

Figyelt kérdés
Sztori: 25 vagyok, van már egy előző kapcsolatomból egy kisfiam. A jelenlegi párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Jól bánik a gyerekkel, ő is 25, úgy tűnik szereti, elfogadja. Lenne egy albérlet, dec 1-től költöznénk. Viszont ő mindig is, és most is felhozta , hogy szerinte nem helyes, hogy mi együtt vagyunk, és szerinte nekem a gyerek apja mellett lenne a helyem, nem pedig vele( az apja is ezt szajkózza neki..) szerintetek tényleg a gyerek apja mellett lenne a helyem?! Akivel mindig csak a vita volt màr? Összeköltöznétek egy ilyennel aki így vélekedik? Egyébként elmondása szerint szeret, érzem is, bár mostanában egyre több a vita, de én szeretnék esélyt adni hogy hátha egy családként jobb lenne. De nem értem minek van velem, ha szerinte nem helyes hogy együtt vagyunk..
2017. nov. 26. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akarja csak parázik az extől szerintem..
2017. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezt mondta is, hogy szerinte bármikor újra összejönnék vele őt meg majd simán kidobom.. (mekkora emeletes baromsag!)
2017. nov. 26. 18:03
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit utoljára írtál igaz lehet.Az önbizalmával lehet gond.

Az én párom az elején folyton azzal jött, hogy találhatnék korombelit, biztosabb egzisztenciával stb.8 évvel fiatalabb mint én.De ez elmult.

Biztosítsd a kitartásodról, még viccből se tegyél olyan utalást ami ellene szólna.Erősítsd meg benne, hogy szereted és kitartasz mellette.

Hogy viselkedsz az exeddel? Nem vagy vele túl kedves?Tudom ez így hülyén hangzik de nem lehet, hogy ebből szűri azt le, hogy visszamehetsz hozzá?

2017. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A pasi nemcsak Téged és a kisfiadat nem vállalja fel, azt sem meri/akarja,hogy nem szeretne Veled összeköltözni.


Gondolj bele, nem Neki kell eldönteni,hogy Te a kisfiad apjával szeretnél-e, tudsz-e együtt élni, ez a Te döntésed. Ha Te ezt eldöntötted, megismerkedtél Vele, szeretnéd ha összeköltöznétek, akkor vajon Ő miért is lelkizne azon,hogy Neked mégsem Mellette lenne a helyed?


Kivéve ha esetleg a volt párod megfenyegette, mert abban az esetben el tudom képzelni ezt a verziót.


Ha szeret, elfogadja a kisfiadat is, örömmel költözne Veletek össze. Azt nem vonom kétségbe,hogy szeret Benneteket, de azt igen,hogy összeköltözős kapcsolatot akarna. Szerintem ne törekedj rá Te sem egyenlőre.

2017. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez szín tiszta kamu duma! Ha össze akarna költözni és családként élni veletek, akkor szóba sem kerülne ilyesmi, hogy szerinte más mellett a helyed! Egyértelmű, hogy nem akar költözni vagy nem akar gyerekkel együtt elköteleződve lenni, ezért mondja! Persze egy 25 évestől kevesebb mint 1 évnyi együttlét után még meg is érthető, hogy nem akar főállású szülővé válni még.

Én a helyedben hanyagolnám ezt az összeköltözés dolgot egyelőre. Ha még pár év múlva is együtt vagytok, újra felvetném az ötletet. Ha meg időközben szétmentek, akkor legalább meg legalább nem kell bajlódni az újabb költözgetéssel.

2017. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!