Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni azon hogy ne éljen ezzel?

Figyelt kérdés

Eleinte nem zavart a párom szokása hogy 13 éves kora óta fuvezik . Most 30 . Naponta 4-5 cigit elszív.

Egyre jobban zavar hogy nem képes ertem tenni hogy ne csinálja.

Alapvetően nagyon jó ember odaadó és imád és én is.

De úgy érzem ez a kapcsolatunkra fog menni. Volt kapcsolatom ami ez miatt ment tönkre . Én teszek érte ő miért nem tud ?


2017. nov. 26. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Mi a fsz????

Kérdező...nem írtad el?

NAPONTA 4-5???

Az rohadt sok basszus. A fűnek nincs olyan nagy károsító hatása mint pl a gyógyszereknek (amiket én pl nyomatok) de az agyat ugyan úgy butíja....és van egy másik mellékhatása is a fűnek, ami rosszabb hosszútávra.

Jobban pusztítja a hímivarsejteket mint az alkohol, cigi és különböző agyfolyosító gyógyszerek (amiket szedek) együttesen.


Nem baj a fű, jó az...havonta egyszer, kétszer...de naponta 4-5 szál???

Az nagyon sok.


Csökkentse le havi 2 szálra. Az úgy jó szerintem.

2017. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem írtam el! Igen na nekem is ez a nézőpontom.:( sajnos.
2017. nov. 26. 21:03
 13/20 A kérdező kommentje:
Én is éltem gyógyszerrel 5 évig. És érte / magam ért és a kapxsolatunkert letettem nagy kínok árán
2017. nov. 26. 21:05
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát akkor kénytelen leszel ultimátumot adni neki. Amúgy függő lett. Gondolom a nyomott érzést és a lazult tomplultság érzése miatt szívja. (Lehet nála máshogy hat). A legjobb szermentesen élni. Tegye le a fenébe azt a cuccot. Szedjen inkább tömény macskagyökér kapszulát....az is kb olyan érzést ad mint a fű...na, de ez nem jó mert akkor azt foglya szedni orrba szájba. A legjobb tényleg letenni. Ha te letetted akkor neki is lekell tennie.

Beszéld meg vele. Ultimátum.

Amúgy meg a napi 4-5 az rengeteg.

2017. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Te nem tudod megváltoztatni. Ő meg nem akar megváltozni.

Helyedben elhagynám. Ha tényleg annyira szeretne, mint ahogy állítod, akkor már letette volna.

Napi 4-5 szál borzasztóan sok. A párod kemény FÜGGŐ! A fű olyan mint ragasztót szipuzni: hülyít. Nem mellesleg, aki függő, Legyen az alkohol, étel, vagy drog, az nem tudja csökkenteni. Vagy teljesen abba hagyja, vagy megint fokozatosan vissza szokik. Tehát ne is álmodj arról, ogy le megy havi 1-2 szálra.

Nekem volt egy barátnőm, aki minden másnap szívott 1-2 szálat. Hónap végére, amikor már nem volt rá pénze nem lehetett vele megmaradni egy helyiségben, vagy csak akár hozzá szólni sem. Olyan durva dührohamai, hangulat ingadozása volt elvonási tünetként. Keményen kötözködött az emberrel, sokszor neki is ment az embernek, ha úgy volt kedve.

Ezt szeretnéd te is? Vagy ráköltöd minden pénzedet, hogy nyugodtan szívhasson?


Hagyd ott! Nehogy már egy 30 éves emberben nincs ennyi felelősség!

2017. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem fog a te kérésedre leszokni.

Ezt a napi, de még heti rendszerességgel sem tolerálom.


Egyébként az ilyen hova, és legfőképp minek akar gyereket?? Nem vall túl sok intelligenciára..

Jó lenne, ha legalább neked több eszed lenne.


Nekem is tetszett meg nagyon ilyen pasi, nem tudom, aztán kiderült, hogy jóval gyakrabban él ezzel.. Ha nem is napi ( nem tudom), de nekem a heti 1 is sok.

(Márpedig 1-1 alkalommal sem állt meg egynél.)


Ahogy írták, a határidő kitűzése fontos ilyenkor.

A majd leszokomból ugyanis nem lesz semmi.

2017. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm ugyan így volt az exével. Aztán a pasi felhozta, hogy ő lassan gyereket szeretne. Barátnőm megmondta neki, hogyha befejezi a 15 éves mentalitást, a haverokkal ivást meg a füvezést, akkor lehet róla szó. 1 hónappal később már nem voltak együtt. Az ilyen nem fog változni. Ha saját maga nem jut el odáig, hogy letegye, akkor miattad sem fogja, ez van.
2017. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Koszonom ! Igazatok van
2017. nov. 26. 21:59
 19/20 anonim ***** válasza:

#2, ne pukkancskodj, nem volt semmi személyeskedés az #1 hozzászólásában.

A 13-as kommentből kiderül, hogy miért vagy ennyire megértő a drogosokkal, az meg helyes észrevételed, hogy gyereket, családot ilyesmit nem lehet építeni egy ilyen roncsra.

Neked sikerült leszállni a gyógyszerekről, nekem a piáról - mi vagyunk a szerencsés ritkaság. Ő meg nem. Te is tudod, én is, meg az egyik hozzászóló, hogy addig nem fog semmi történni, míg ő be nem látja, hogy ez nem pálya -akkor se biztos, hogy sikerül leállnia.

2017. nov. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. Nem megértő vagyok mert az én környezetemben nem fogadom el akik közel állnak hozzam. De aki szimpla haver azt nem ítélem el.
2017. nov. 27. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!