Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés
A párommal átlagban heti egyszer vagyunk együtt manapság. Egy több hónappal ezelőtti veszekedés miatt neki egy ideig nem igazán volt kedve, de azért néha-néha volt szex, amire én nagyon rástresszeltem és nem volt túl fényes. Manapság annyira nem igényli, de lehet pont azért mert én már nem tudok olyan jól teljesíteni. Én azért heti 3-4 alkalmat igényelnék, tök sokat fantáziálok róla, de amikor oda jutunk, hogy csináljuk, a bennem lévő vágy miatt nagyon rövid ideig (5-10 perc) bírom. Szóval egy ördögi körben ragadtam és nem tudok kitörni belőle. Régen 30-60 perc közötti intenzív szex volt, szóval tudom, hogy képes vagyok jól teljesíteni, de mégsem megy.
2017. máj. 22. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
gáz. de nem te vagy a hibás, nem ugatlak le, hanem a párod aki nincs eléggé hatással rád :D az idő múlásával csitulnak a vágyak, és csökkennek az igények, ez az élet rendje
2017. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

akkor mi sem egyszerűbb, kényeztesd a párod addig, hogy ő se bírja tovább...

Am ha te vagy a pasi amit felteszek akkor hitesd el, hogy szexi, nézzetek "hálóingeket", jelmezeket, ha szexinek érzi magát, akkor jobban fog téged is kívánni.

2017. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!