Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne ha szakítanánk?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mind 1 éve vagyok együtt a barátommal. (Én 15, (lassan16) ő 18 éves). Körülbelül 11 hónap után megcsaltam egy sráccal, úgy éreztem nekem ez a másik srác kell. Többet éreztem iránta mint barátság aztán jött a fellángolás. Csóknál több nem volt (de elég sokszor voltam náluk és rengetget csókolóztunk). A barátom ezt nemtudja. A másik fiú viszont tudja h van a barátom. (ne érdekelt egyikönket sem). Már akkor gondoloztam h szakítok a barátommal. Alig beszéltünk vagy ha beszéltünk akk is csak veszekedtünk. ÍGy máshoz menekültem. Most próbálok kiszállni ebből a második kapcsolatból. A bibi csak az hogy most egy 3. fiúval van kölcsönös szimpátia. Még nagyobb gond h vele majdnem petting is volt, de nem engedtem neki. A párom és énse mondjuk egy hónapja h 'szeretlek' sem azt h 'hiányzol'. Mostmár csak az tart vissza a szakítástól, hogy nem találkoztunk majdnem 2 hete. Legutolsó találkozásunknál is csak egy csók volt. Ez eléggé nemjó szerintem. Nemtudom h elhagyjam-e mert valahol még szeretem, de valahol úgy érzem h nekem sokkal inkább kell ez a 3. fiú. Ő mondta h szeretne velem összejönni meg hogy szeret, de ugye a fiúk mindig mondják h "szeretlek" még ha nem is úgy gondolják, de itt biztosan több van.. szerelem majd később(remélem :)) Otthagyjam a biztosat a bizonytalanért? Megéri? Hogyan döntsem el h szeretem-e még vagy csak a megszokás? És h a másik szerelem v csak fellángolás?
2008. jún. 19. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a kapcsolat jobb már biztos nem lesz csak rosszabb.Már idáig sem kellett volna eljutnod.Simán h hagyd ott ha szeretnéd akkor nem csináltad volna ezt.Ez nem kapcsolat.Mielőbb hagyd ott a barátod ne húzd tovább én azt tanácsolom!
2008. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én is azt ajánlom, hogy szakíts vele! Eléggé ellaposodott a kapcsolatotok, mondhatni megszokottá vált, és csak úgy vagytok egymásnak! Nem hiszem, hogy még mindig olyan boldog vagy vele, mint amikor összejöttetek. Vagy tévedek? Mert ha nem, akkor más fiúban keresgéld a boldogságod!!!
2008. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Viszont ez nem túlságosan helyénvaló, hogy össze vissza kavarsz. Ez arról tanúskodik, hogy nem vagy eléggé határozott, hanem inkább lelkileg instabil. Te sem tudod igazán, hogy mit akarsz, s ha ebben nem fogsz megváltozni, akkor később nagyon sok fájdalmat fogsz okozni másoknak, és ezáltal magadnak is. Ha jársz egy fiúval, de kezd laposodni a kapcsolat, közben meg megismerkedsz egy másikkal, akkor mérlegelj, és még az első csókos megcsalás előtt DÖNTS. Ha úgyérzed, hogy megéri még helyrehozni a kapcsolatot a barátoddal, akkor próbálkozz, és a másik fiút felejtsd el. Ha úgy érzed, hogy a kapcsolat már javíthatatlan, akkor rögtön búcsúzz el örökre tőle, és vesd bele magad az élet tengerébe. De ez a kettő(vagy három) közötti tengés lengés, és döntésképtelenség ez ha nem is most, de később mindenképpen hatalmas csapást fog rád mérni, és ez nagy fájdalommal jár.
2008. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézusom.. ez nem semmi. De akkor fenáll a veszélye, h ha minden pasidnál majd megint vki más tetszik..nem is tudom :S
2008. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat/ tanácsokat! És igen utolsó hozzászóló erre már én is jutottam h ha most még csak csók akkor mi lesz később :S.. abban is biztos vagyok h ez később még be fog ütni, szóval ezt mihamarabb befejezem, a kapcsolatommal együtt:/
2008. jún. 20. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!