Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tartja be amit ígér, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartja be amit ígér, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A barátom újabb alkalommal nem fogja betartani az ígéretét. ( hétvégi kiruccanásokkal kapcsolatos) Nem tiltok neki semmit. Magától ígérte. Előre adjak ultimátumot, hogy ez meg ez lesz ha megszegi, vagy csak utólag rójam fel neki? De ha utólag, akkor milyen következménye legyen? Úgy értem pl rögtőn valami vagy "ha legközelebb, akkor..." ez olyan 4. alkalom amúgy...Nem tudom, mert más bajom nincs vele, ha nem ígérte volna, ez se lenne baj.

2017. nov. 28. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád mit nem tart be okosabbak lennénk..lehet valami brutális nagy szarság miatt hisztizel, aztán csodálkozol ha nem tartja be. :D
2017. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem teljesen mindegy, hogy mit nem tart be, ha egyszer megígérte. Pláne, hogy ha sosem tartja be az ígéreteit, akkor egy idő után már a kis semmiségek "be nem tartása" is zavarni fogja az embert, mert úgy érzi - jogosan - hogy még abban sem számíthat a másikra, hogy vegyen egy banánt a boltba, mert megígérte, de végül nem vette meg.


Én komolyan elbeszélgetnék vele, hogy engem ez zavar, legyen kedves figyelni rá, vagy .... a lehetőségek, amik vannak. Nem tudom, hogy Kérdező te ezt el tudod-e fogadni és amikor ígér valamit csak egyik füleden be, másikon ki, vagy számít ez annyira, hogy szakíts, ezt neked kell tudni.

2017. nov. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy mit. De olyan kaliberű nagyjából, mint hogy "nem rúgok be minden második héten".
2017. nov. 28. 09:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem feltétlen ilyen fekete-fehér, hogy megígérte és nem tartja be akkor megbízhatatlan és stb. Mérlegelni kell, hogy alapvetően az élet más területein megbízható-e, csak ebben nem vagy másban is link. Mert azért, ha nem olyan kaliberű dologról van szó, ami tényleg komoly hatással van a kapcsolatra, lehet felesleges ezen kattogni. És azért voltam kíváncsi mit nem tart be mert akár lehet az is te reagálod túl a dolgot, csak azért hogy abbahagyd rá vágja, hogy többet nem csinálja azt jónapot, mikor attól még lehet szeret, csak azért mert valljuk be, de a nők néha hajalmosak kis szarokon is durcizni, aminek nincs rohadtul jelentősége. Egyik exem azért hisztizett mindig mert bulikban, mikor ő ott sem volt, cigiztem, de mellette egyébként nagyon ritkán, akkor is figyeltem a higiéniára. Tehát mindenki döntse el neki mi miatt éri meg, de ez még nem az a szint szerintem.
2017. nov. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod, hogy zavar. Ezt megteszed háromszor. Ha nincs változás, elbúcsúzol tőle.
2017. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha magától ígérte, akkor magától is vonta vissza.

Nem történt semmi.

Problem solved.

2017. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Pont, hogy piszkosul nem mindegy, mit ígért...


De nálam harmadszorra menne a kukába, mert szemétség, és megbízhatatlan ember nem kell. Pont.

2017. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mit ígért meg szerintem. Bár azért, ha azt ígérte, hogy nem lesz 2 hetente részeg, mégis az, akkor én rövid úton dobnám. Nem szokásom alkeszokkal együtt lenni. Egyáltalán nem mindegy mi az amit megígér, de nem képes betartani.


Én pl mindig ígérgettem, hogy nem, legközelebb nem fogom lekésni a vonatot, aztán mégis volt, hogy akármennyire igyekeztem, mégis lekéstem. De ez azért nem egy olyan kategória mint mondjuk ha drogozik, vagy alkoholista valaki, netán össze-vissza hazudozik, megcsal, elhanyagol.

2017. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek, jó lenne tudni mit ígért ês hogyan nem tartja be. Egyébként azt nézd meg, hogy a kettőtök kapcsolatára ez milyen hatással van, ténylegesen közétek áll-e, vagy csak zavar téged, hogy a távollétedben milyen. Egyébként ha már korábban is beszéltél vele, és ő ígérte meg hogy megváltozik, fenyegesd meg, hogy nem lesz jó ha nem változik, de adj neki időt is, és figyelmeztesd néha arra amit ígért. Ha alapvető jellemvonásán akar változtatni, az sok idő lesz.
2017. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanum, hogy valami piti hulyeseg all a hatterben es ezt a kerdezo is tudja, hogy csak tul reagalja, azert nem irja le mirol van szo pontosan. Persze ez szemelyes velemeny...
2017. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!