Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyünk? Ő nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyünk? Ő nemrég vált el, de én lennék azóta a 4. barátnője. Érdemes?

Figyelt kérdés

Két éve különváltak a feleségével, mert a nő szeretőt tartott mellette. Ő próbálta menteni a kapcsolatot, de nem lehetett. Nagy kudarcként élte meg, járt pszichiáterhez is stb. Azt mondta, fejlődni akart és nem belesüppedni.

Viszont ő sosem volt egyedül 2-3 hónapnál többeg, sőt, a válása alatt és utána is más-más nőkkel járt ilyen fél-egy éveket. A volt barátnőjével egy hónapja szakított de már velem randizik? Ez nem kapcsolatfüggőség?

Nem merek vele többet kezdeni, főként amiért ilyeneket mondott, hogy "Te vagy az első igazi nő az életemben" "Te vagy nekem a tökéletes" "Belédszerettem" "Csak te értekelsz". Ez nem kicsit érzelmi zsarolós, depressziós hangvételű?

Alapjában véve romantikus kedves szuper ember de emiatt 0 az iránta érzett szexuális vonzalmam ami az elején még lángolt. Háromszor randiztunk.

Szerintem ki kell hevernie az előző éveket még. Fogok vele találkozni a későbbiekben egyébként közös baráti társaság miatt. Akkor talán újra fellángol a dolog.


22/L 30/F


2017. nov. 28. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz 5. Is
2017. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd az előző 3 barátnőjét, ne minket!
2017. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

" A volt barátnőjével egy hónapja szakított de már velem randizik? Ez nem kapcsolatfüggőség?"


De, nagyon is az.


"Ez nem kicsit érzelmi zsarolós, depressziós hangvételű?"


Nem feltétlenül, de az olyan embert, aki már az elején ilyen intenzív nyilatkozatokat tesz, érdemes elkerülni, mert vagy manipulál, vagy nagyon nincsenek rendben a dolgok a fejében.


Ha van egy kis eszed, akkor elkerülöd, akármilyen "romantikus kedves szuper embernek" gondolod most.

2017. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit könnyen esik szerelembe. Nem vennèm komolyan az tuti. Kell a francnak ilyen nyűg.
2017. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Te vagy az első igazi nő az életemben" "Te vagy nekem a tökéletes" "Belédszerettem" "Csak te értekelsz". "


"Háromszor randiztunk."


Te amúgy nem érzed, hogy sántít valami?

Elárulom, az a pasi, aki már az első találkozásokkor hasonlóakat mond, na, őt nem érdekled. Nincs mögöttes tartalom,( hogy is lenne?), nem őszinte, csak dugni akar.


Nem lepne meg, ha a megcsalás és válás/átverése végett már egyáltalán nem is próbálna bosszúból normális kapcsolatot létesíteni, nem is vesz komolyan, csak lehazudja a csillagokat a dugásért.

N

2017. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már lett volna rá alkalom, de nem akart velem lefeküdni.

Viszont, a csók rossz vele... ez változhat? Mert azt mondják az nagyon rossz jel :(

2017. nov. 28. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"0 az iránta érzett szexuális vonzalmam"

Valószínűleg ezért nem jó a csók sem.


De akkor meg minek erőlködsz vele?


Amiket mond akkor is komolytalan 3 találkozótól.

""Te vagy az első igazi nő az életemben" "- Az meg van, hogy volt felesége és elvált?


Az ürge -ha nem is a bugyidba akar bejutni és azért hazudik szenvedélyesen-, de akkor a másik opció, hogy lelkisérült és gondjai vannak.


Pont ezért kapcsoltál vissza szerintem tudat alatt is, mert érzed, hogy ez így nem kerek..

2017. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, valóban lelkisérült. Elváltak a szülei, hol az anyjának hol az apjának nem kellett, össze vissza dobálták őt.


Ehhez képest rendes ember lett belőle. Jótékonykodik, imádja a gyerekeket es szeretne saját családot, fontos neki a házasság, nagyon udvarias és érzelmes, mégis férfias. Lehet az volt a gond, hogy túl hamar nyilatkozott ilyeneket és megijedtem... Vagy az a tény, hogy ennyi barátnője volt és értelemszerűen kapcsolatfüggő.

Nagyon sokat panaszkodott nekem az exei miatt, gondolom ez is gond lehet, elveszett a férfiassága. Talán visszahozható :)

2017. nov. 29. 10:49
 9/9 anonim válasza:
Visszahoztad a férfiasságát?
2020. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!