Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfiakat is zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiakat is zavar, ha a párjuk/barátnőjük a saját pénzét költi?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, párkapcsolatban nincs saját pénz...

Nem vagyunk közös kasszàn, ő nem szeretné, mert jobban keres nàlam, és hamarosan a mostaninàl is jobban fog (a fizum 4-6 szorosàt is akár).

Keresetarànyosan fizetjük a kötelezőket, ezentúl ki ki a sajàtját (étkezés a munkahelyen, ruhák, gyógyszerek, tudomisén), a nyaralásra mindketten teszünk félre, háztartási gépek, ha új kell, felesbe.

Néha ràm szokott szólni, hogy ez vagy az már dràga, valóban szükséges-e a harmadik pàr csizma, az ötödik pulóver (nem vagyok vásárlàsmániás), "ebben a hónapban már rendeltél kozmetikumokat", "várd meg a fizud", vagy "nem akarod megvárni, míg egy màsik jobban megtetszik, nem fogod megbànni, ha elhamarkodottan megveszed?"

Szóval, nem tilt meg semmit, csak néha megjegyez ilyeneket.


Jogosan?


2017. nov. 28. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem jogosan, mivel külön kasszán vagytok, a te kereseted arra költöd, amire neked tetszik, feltéve, hoyg azt amiben megegyeztetek, befizetted a közösbe.
2017. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
jogosan...a jóindulatú tanácsok mindig jogosak, fogadd meg, hisz látod, ő sem azért keres annyit mert mindenre elherdálja a pénzt
2017. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire és mennyit költ, mert ha a közös dolgokra (a kötelezőken felül) sosem marad pénze, az gáz. Ha marad, akkor meg arra költ ami jól esik neki, ebbe nem szólnék bele. Viszont volt olyan barátnőm, aki folyton annyi pénzt költött cipőkre, ruhákra, mindig a legújabb telefonokra, hogy amikor nyaralásra került - volna - sor, neki már erre nem maradt pénze. Első nyáron még szolidaritásból csak 2-3 napos belföldre sátorozós hétvégékre mentünk (ami amúgy tök buli szerintem), következő nyáron viszont fogtam magam és egy barátommal elmentünk a tengerre. Csaj itthon maradt, mert hiányzott a kábé 150k (én meg nem voltam hajlandó fizetni a részét), aztán mikor szememre vetette hogy itthon hagytam, közöltem vele hogy nem értem mi a baja, mert amíg én a tengerben lubickoltam, körbemotoroztam a szigetet és ittam a színes koktélokat, ő meg éjjel-nappal nyomkodhatta az új ájfónját. Harmadik közös nyárra ilyen körülmények közt nem került sor...
2017. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem tilt akkor csak jót akar.

Ha viszont nem értékeli,hogy szeretsz magadra adni na az a gáz.

Az olyan pasi keressen valami retek dagadékot akire nem kell költeni.

A te esetben ahogy látom erről szó sincs,de értékelje,hogy igényes vagy,sajnos ez ma már ritka nagyon.

2017. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Jogosnak nem jogos, hiszen Te dolgoztál azért a pénzért, senkinek nincs beleszólása, mire költöd. Ugyanakkor szerintem jót akar a barátod. Talán ő úgy látja, hogy feleslegesen költekezel. Én a helyedben átgondolnám, hogy igaza van-e. Ha tényleg kell a harmadik pár csizma meg az ötödik pulcsi, meg a még több kozmetikum, akkor vedd meg. De ha rájössz, hogy valamire mégsincs szükség, ne érezd cikinek beismerni. Lehet, tényleg jobban járnál, ha gyűjtenél egy kis pénzt, aztán befektetnéd. A befektetés hozamából lenne egy kis plusz bevételed. Esetleg beszélgethettek róla, mit gondol a vásárlàsi szokàsaidról.
2017. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tilt, hanem javasol, az korrekt, persze akkor, ha nem bántó módon teszi.
2017. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Jogos, tanítani akar, hogy ne szórd a pénzed divatmarhaságokra, pl hogy megveszel egy kínai gyárban készült, menő márkajellel ellátott ruhát, mikor megkaphatod az ugyan azon a gyártósoron készültet, márkanév nélkül, töredék áron. Meg hogy arra se vegyél cuccot, hogy 1x felvedd, majd örökre a szekrénybe.
2017. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felezni kell mindent, akkor nincs ebbül vita.
2017. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem igaz,egy kínairól visit,hogy bóvli gagyi.

Egy Hugo Boss vagy egy Armani esetleg egy Versacet ne hasonlitsuk már gagyi kínaihoz vagy egy Roberto Boticelli cipőt amit kézzel készítenek.

2017. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden Kínában készül...
2017. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!