Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem normális, hogy zavar, hogy a párom előttem több lánynak is udvarolt? Hogyan józanodjak ki?

Figyelt kérdés

Az előzményekről annyit, hogy a páromnak van egy lány barátja, akire nemrég picit féltékeny lettem, mert nem tudtam miről is szoktak néha többet is irogatni.

Elmondtam a páromnak, hogy kissé félelmeim vannak, ő pedig, hogy megnyugtasson azt mondta nyugodtan olvassam el mit is beszélnek, igy nem lesznek kétségeim.


Bele is kezdtem olvasni, és tényleg nem volt semmi érdekes téma mióta velem van. De annyira belemélyedtem, hogy feljebb és feljebb görgettem a beszélgetést.

Akkor még nem voltunk együtt... s olyanokat találtam, hogy a párom irta a lánynak hogy épp kinél próbálkozik és hogy alakul. Volt egy lány akivel rövid ideig együtt voltak, aztán ő szakitott... majd próbálkozott még kb három lánynál és irta, hogy xy-nál sem lát jó jeleket igy nem erőltet semmit stb. S aztán megismert engem és nekem kezdett el udvarolni.

Ugye a hülye női agyam elkezdett közben dolgozni, és olyanok jutottak eszembe, hogy ő előttem vette sorba a lányokat és azzal maradt aki végül leállt vele(ergo velem?) tehát, hogy neki mindegy volt kivel, de próbálkozott és akivel összejött úgy maradt? (mivel mind környékbeli lányok és ismerem is őket)

Viszont próbálok logikusan is gondolkodni, hogy végülis a férfiaknak kissé nehezebb a dolguk, mert ők kell párt keressenek, mi nők(általában) várjuk a 'felkérést' .


Csak most mind az jár a fejemben, hogy egy "nincs ló, jó a szamár is " vagyok... pedig a megismerkedésünk olyan szép volt, meglátott valahol és aztán folyton keresett mig megtalálta egy elérhetőségem. De ezt nem tudom kiverni a fejemből, mit tanácsoltok? 20L


2017. nov. 8. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Ez teljesen természetes. Ti nők álomvilágban éltek, ha azt hiszitek, hogy a párotokat már nem utasította vissza minimum 20-30 nő, mielőtt összejöttetek vele. Üdv a valóságban! LOL
2017. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Azt tanácsolom, hogy kicsit tedd félre a hülye női agyad.

Egy férfi így udvarol. Kiszemel egy vagy néhány lányt, randizik velük majd amilyikkel legjobban érzi magát az marad. Ráadásul írtad, hogy nem is ismert téged, áh...

2017. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Laylah ***** válasza:
87%
Nem, nem normális. Mint írtad, össze is jött előtted pár lánnyal, de nem volt jó és szakítottak. Veled nem szakított, ergo jó veled. Nem tudom, mit vártál, hónapokig tartó önmegtartóztatást? Lépj túl ezen, vagy vele beszéld meg, de bocsi, ez totális baromság.
2017. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Oka van annak, hogy veled van.

Ha te se lennél jo neki, téged is dobna.

Állj le ezzel a ló szamár dologgal, butaság.

A barátod szeret téged, téged választott, veled van. Ennyi.

22 N

2017. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, nem normális, mert normális élethelyzetekből rossz következtetéseket vonsz le. Ráadásul nem sok férfi mutatta volna meg az " előéletét". Szóval több bizalmat....
2017. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Evolúciós dolog, hogy a férfi udvarol. Mivel ti nők nem teszitek, így nekünk (vagy a barátodnak) kell. Ha nem udvarolt volna, mégis hogy jött volna össze veled? :D Amúgy nem te vagy az egyetlen nő aki nincs képben a férfiak működésével. Nemrég társkeresőn 'vesztem' össze valakivel, mert nem értette, hogy miért írtam közel 100 nőnek eddig levelet (régóta vagyok fent)... nos ezért.


Nem hülye az agyad, sorban haladt igen. Egy férfinál máshogy működik a párválasztás. Pontosabban mivel párt a nő választ így kb sehogy. Megy addig ameddig nem talál olyat aki neki is bejön és a másik is akarja.

2017. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Hasonló korú vagyok, mint te, 21 éves és bennem is működik egy ilyen érzés, hogy személyes sértésnek veszem, ha a férfinek x-edik vagyok a sorban. Ugyanúgy tudatában vagyok, hogy ez nem racionális. Én a túl sok romantikus film torzításával magyarázom, és azzal, hogy az emberi egot nem nagyon kondicionálják manapság arra, hogy kezelje a sérüléseket. Nálam a társkeresők sem működnek, mert közben arra gondolok, hogy hány lánnyal levelezhet párhuzamosan, és dilemmát okoz, hogy vajon tényleg engem akar-e, vagy csak úgy áll hozzá, hogy "kéne egy csaj" és én akadtam fel pont. Gondolom közös jellemvonásunk az is, hogy te is eléggé szigorúan tartod magad erkölcsileg. Én mindig elutasítottam az egyéjszakásokat, kevés fiúval voltam, pedig lehetett volna több is. Szerintem ennek is köze lehet a dologhoz, mi túlságosan "lelki" szinten közelítünk egy párkapcsolathoz, miközben nem tartjuk szem előtt, hogy a "fizikai" dolgok is legalább annyit nyomnak a latba.
2017. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

A válaszolók túl idealisták. Alapvetően két oka van, hogy melletted kötött ki.


1. A nálad jobb csajoknak nem kellett.

2. A nálad rosszabb csajokat, akiknek kellett volna, csak rövid ideig használta vagy ki sem próbálta.

2017. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

"hülye női agy" anyádnak is az van csak szólok, öcsi.


Kérdező. Miért kell ilyen baromságon rágódni, miért kell privát beszélgetést elolvasni?????

2017. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
"Ugye a hülye női agyam elkezdett közben dolgozni,"- szerintem is.
2017. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!