Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy valaki tényleg azért szakít/kér szünetet, mert "nem fér bele az idejébe"?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel szakított így a barátja 3-4 elég intenzív hónap után, hogy ő most nem tud két felé koncentrálni és nagyon leterheli a lakásfelújítás.

Valóban az idő tájt mikor a munkába kezdett lett egyre morcibb, elhidegültebb, majd előjött ezzel az indokkal és szakított.

Nekem kívülállóként az az álláspontom, hogy ennyi idő alatt ismerte meg annyira a barátnőmet, hogy rájött mégsem ilyen lovat akart (hisz előtte nem győzött ömlengeni a csodás jövőjükről, meg minden pillanatot együtt akart tölteni) és ez egy jó indok volt, hisz ilyet senki nem mond szívesen, hogy "ez meg az nem tetszik benned ezért meggondoltam magam", viszont a barátnőm meg van győződve, hogy ez így van, érdemes kivárni és milyen őszinte volt a fickó! Simán elképzelhető, hogy most le van terhelve és ha kész lesz, akkor újra megkeresi őt.

Szerintetek létezik, hogy ez nem egy kamu indok?


2017. dec. 1. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az van amit te is írtál. a srác mégsem ilyen lovat akar jobbat akar versenylovat vagy diesel ménest.


Sajnos a barátnőd annyira szerelmes ebbe az áltatóművészbe hogy még rengeteg szenvedést okozhat neki.


A barátnődnek egy rendes srácra lenne szüksége aki tényleg szereti őt és hajlandó tenni is érte. egy olyan férfi aki úgyszereti őt ahogy barátnőd most exét.

2017. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Vannak ilyen elfoglalt emberek.

A minap például itt nyígott valaki, hogy a fickója egyszerűen nem érti meg, hogy neki főiskola, diákmeló, meg ilyenolyan edzés, meg babámfsza mellett nem igazán fér bele egy komolyabb kapcsolat.


Mondjuk, a lakásfelújítás nem olyan meló, amit ne lehetne kettesben csinálni (akár úgy is, hogy a másik "csak ott van", vagy valami aprómunkát végez). Én legalábbis annak a felállásnak is örülnék.

2017. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

puzsér műsorában mostanában volt a 10 legsza-rabb szakító szöveg.

és a szünetet kér téma ha jól emlékszem 2. helyezett lett,szóval majdnem a leggázabb kifogás címet nyerte.

2017. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es, de gondolod, hogy ilyen elfoglalt ember regisztrál társkeresőre, csajozik/pasizik, aztán éjjel-nappal a kiválasztottjával kíván lenni (pár hónapig), tervezgeti a szép közös jövőt, és utána, "ja, én ezt nem tudom összeegyeztetni a lakásfelújításommal"?

Még az említett példádban (azt a kérdést nem olvastam), még el tudom képzelni, hogy összejön a csaj az őt ostromló fiúval, és később jön rá, hogy neki a karateóra meg a szolfézs fontosabb.. bár ott is úgy érzem, hogy akkora szerelem nem lehet, ha prioritást élveznek a megszokott teendők (az ember minimum átcsoportosít néhány töltelék elfoglaltságot, már ha tényleg szeretne párkapcsolatot).

2017. dec. 2. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

A barátnődnek egy rendes férfi kéne aki tényleg tervez vele és nem felszínesen szereti meg áltatja hanem tényleg szereti.


Ez nagyon nem mindegy, ha van olyan srác a lány életében aki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik akkor 100x inkább váltanék a helyében.

2017. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, ami fontos neki. Ennek a pasinak a barátnőd nem volt fontos. Ez a lakásfelújítás nagyon gyenge kifogás. Azt lehetne együtt is csinálni....
2017. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje,amire akar időt szakítani.Ennek a pasinak szerintem képben van egy ideje más nő is,vagy ahogy kezdte megismerni a barátnődet,úgy rájött,hogy neki nem erre van szüksége.Szóval lényegében igazad van,jól látod a szitut.A barátnődet persze elvakítja a szerelem.
2017. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!